Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***

Chcete prožít dovolenou s dětmi, při které si odpočinete a děti budou spokojené? Vítejte v Resortu Uhorčík *** v Těrchové. Ubytováni budete v komfortních chatách se službami hotelu. Vaše dovolená s dětmi bude pohodlná i díky velkému rekreačnímu prostoru při každé chatě, kde si s dětmi můžete užít spoustu zábavy. Proto pokud chcete aby vaše děti dovolená bavila a měli stále co dělat, stačí navštívit chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové, které jsou jako stvořené pro dovolenou s dětmi a nabízejí mnoho způsobů, jak můžete s dětmi trávit volný čas.

Chaty Terchová jsou připraveny poskytnout vám komfortní ubytování, aby byla vaše dovolená na Slovensku co nejpohodlnější. A to nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Každá chata má vlastní dětské hřiště, kde najdete houpačky, pískoviště a skluzavky. Navíc, pokud Vaše děti nebudou chtít večer jít brzy spát – co je na dovolené dosti pravděpodobné, mohou si zahrát floorball, streetball, badminton a minifotbal, a vy spolu s nimi. Nemusíte se obávat ani o bezpečnost vašich dětí, protože hřiště je v dostatečné vzdálenosti od cesty. V zimní zahradě si děti i dospělí mohou zahrát stolní fotbal.

V okolí je také mnoho tipů na výlety, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit například některý z hradů a zámků v okolí, můžete sjíždět řeku Váh nebo Oravu na vorech. Děti jistě potěší i výlet za zvířátky do některé z minizoo v okolí. Ani v případě nepříznivého počasí se nemusíte obávat, že zažijete nudu – navštívit můžete velký dětský svět Jungle Park s množstvím atrakcí nebo kvalitní motokárovou halu Scuderia kart. Těšíme se na vás na vaší dovolené 2020.

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Jak uhlídat své potomky, když jsou venku? Jak uhlídat své potomky, když jsou venku?
Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku
Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.