Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***

Chcete prožít dovolenou s dětmi, při které si odpočinete a děti budou spokojené? Vítejte v Resortu Uhorčík *** v Těrchové. Ubytováni budete v komfortních chatách se službami hotelu. Vaše dovolená s dětmi bude pohodlná i díky velkému rekreačnímu prostoru při každé chatě, kde si s dětmi můžete užít spoustu zábavy. Proto pokud chcete aby vaše děti dovolená bavila a měli stále co dělat, stačí navštívit chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové, které jsou jako stvořené pro dovolenou s dětmi a nabízejí mnoho způsobů, jak můžete s dětmi trávit volný čas.

Chaty Terchová jsou připraveny poskytnout vám komfortní ubytování, aby byla vaše dovolená na Slovensku co nejpohodlnější. A to nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Každá chata má vlastní dětské hřiště, kde najdete houpačky, pískoviště a skluzavky. Navíc, pokud Vaše děti nebudou chtít večer jít brzy spát – co je na dovolené dosti pravděpodobné, mohou si zahrát floorball, streetball, badminton a minifotbal, a vy spolu s nimi. Nemusíte se obávat ani o bezpečnost vašich dětí, protože hřiště je v dostatečné vzdálenosti od cesty. V zimní zahradě si děti i dospělí mohou zahrát stolní fotbal.

V okolí je také mnoho tipů na výlety, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit například některý z hradů a zámků v okolí, můžete sjíždět řeku Váh nebo Oravu na vorech. Děti jistě potěší i výlet za zvířátky do některé z minizoo v okolí. Ani v případě nepříznivého počasí se nemusíte obávat, že zažijete nudu – navštívit můžete velký dětský svět Jungle Park s množstvím atrakcí nebo kvalitní motokárovou halu Scuderia kart. Těšíme se na vás na vaší dovolené 2020.

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Papoušek je nejvtipnějším společníkem. Pro začínající chovatele jsou však vhodné jen některé druhy Papoušek je nejvtipnějším společníkem. Pro začínající chovatele jsou však vhodné jen některé druhy
Matka jako ohrožený druh Matka jako ohrožený druh
Co to je krabičková dieta Co to je krabičková dieta
Zimní romantika? Hrady Karlštejn a Křivoklát lákají na mši i adventní jarmark Zimní romantika? Hrady Karlštejn a Křivoklát lákají na mši i adventní jarmark

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2020 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.