Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***

Chcete prožít dovolenou s dětmi, při které si odpočinete a děti budou spokojené? Vítejte v Resortu Uhorčík *** v Těrchové. Ubytováni budete v komfortních chatách se službami hotelu. Vaše dovolená s dětmi bude pohodlná i díky velkému rekreačnímu prostoru při každé chatě, kde si s dětmi můžete užít spoustu zábavy. Proto pokud chcete aby vaše děti dovolená bavila a měli stále co dělat, stačí navštívit chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové, které jsou jako stvořené pro dovolenou s dětmi a nabízejí mnoho způsobů, jak můžete s dětmi trávit volný čas.

Chaty Terchová jsou připraveny poskytnout vám komfortní ubytování, aby byla vaše dovolená na Slovensku co nejpohodlnější. A to nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Každá chata má vlastní dětské hřiště, kde najdete houpačky, pískoviště a skluzavky. Navíc, pokud Vaše děti nebudou chtít večer jít brzy spát – co je na dovolené dosti pravděpodobné, mohou si zahrát floorball, streetball, badminton a minifotbal, a vy spolu s nimi. Nemusíte se obávat ani o bezpečnost vašich dětí, protože hřiště je v dostatečné vzdálenosti od cesty. V zimní zahradě si děti i dospělí mohou zahrát stolní fotbal.

V okolí je také mnoho tipů na výlety, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit například některý z hradů a zámků v okolí, můžete sjíždět řeku Váh nebo Oravu na vorech. Děti jistě potěší i výlet za zvířátky do některé z minizoo v okolí. Ani v případě nepříznivého počasí se nemusíte obávat, že zažijete nudu – navštívit můžete velký dětský svět Jungle Park s množstvím atrakcí nebo kvalitní motokárovou halu Scuderia kart. Těšíme se na vás na vaší dovolené 2020.

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli? Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?
Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny
ČOV bez zbytečných úřadů ČOV bez zbytečných úřadů
TOP 5 rekvalifikačních kurzů pro rok 2021 TOP 5 rekvalifikačních kurzů pro rok 2021

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 9625 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.