Česká kancelář pojistitelů neoprávněně vymáhá dluhy

Česká kancelář pojistitelů stále častěji vymáhá dlužné povinné ručení po lidech neoprávněně. Hromadí se případy kdy lidem domů chodí složenky k zaplacení údajného dluhu, často se ale ukazuje, že dluh vlastně neexistuje. Česká kancelář pojistitelů totiž využívá registr vozidel, který je stále ve špatném stavu.

Sami jsme se přesvědčili, že zmatky na dopravních inspektorátech jsou opravdu velké. Při přepisu se Vám dokonce může stát, že úředníci nebudou mít o Vašem vozidle žádné informace v databázi. Také se stává, že informace o vozidlech jsou promíchány a Vaše jméno figuruje i u vozidel která jste nikdy nevlastnili. To je jeden z důvodů kdy Vám může přijít složenka k zaplacení dlužného pojistného.

Další důvod proč lidem chodí neoprávněně výzvy k zaplacení je, že Kancelář pojistitelů nezjišťuje existenci vozidla ale spoléhá se pouze na informace z registru vozidel který je již dlouhou dobu jen částečně funkční. O tom svědčí i příběh našeho čtenáře, který byl na dopravním inspektorátu v Praze třikrát za sebou a ani jednou se mu nepovedlo vozidlo odhlásit z důvodu extrémní pomalosti odbavovaní klientů.

Pokud Vám také domu dorazila složenka na zaplacení dluhu a jste si jisti, že je neoprávněná, tak nepodléhejte panice a zašlete do Kanceláře pojistitelů veškeré dokumenty prokazující neoprávněnost vymáhaného dluhu.

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Proč se vyplatí včas přemýšlet o výměně počítače a notebooku? Proč se vyplatí včas přemýšlet o výměně počítače a notebooku?
Potřebujete pohladit po duši? Potřebujete pohladit po duši?
Extra výhody i nevýhody seznamování online Extra výhody i nevýhody seznamování online
Naučte své děti speakovat Naučte své děti speakovat

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 4656 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.