Vyrobte vánoční dárek – fotoknihu od HappyFoto!

Už je to zase tady, obchody jsou zavřené a Vánoce se blíží. Máte už vánoční dárky? A hledáte něco originálního? Nikam daleko pro to nemusíte. Jestli máte chytrý telefon či počítač plný pěkných fotek, vyrobte fotoknihu. Garantujeme vám, že to bude báječný vánoční dárek! 

Vyrobit pro rodinu pár skvělých fotoknih je jednoduché a určitě u toho zažijete spousty zábavy. Potřebujete jen fotky, internet a náladu vyrobit něco unikátního, co potěší. Všechno to navíc zvládnete z domova, dokonce ani pro hotovou knížku nikam nemusíte, protože vám ji přinese až domů pošťák.

Je libo mat, nebo lesk?

HappyFoto nedávno přišlo s novinkou, kterou je fotokniha deLUXE s pevnými deskami na sametově matném papíru prémium mat. Samozřejmě ji mají i na lesklém papíru prémium mat. Stojí za to vyzkoušet obě! Stačí si jen vybrat ten správný rozměr a už můžete plnit šablonu fotkami, texty i nějakými těmi ozdůbkami.

Nebojte se experimentovat

Možná nemáte s výrobou fotoknih či jiných fotodárků žádné zkušenosti, my vám ale slibujeme: nemusíte mít obavy! V šabloně najdete vše, co potřebujete. Vaše knížka bude nakonec vypadat, jako byste ji koupili v knihkupectví. Maminky a babičky budou dojaté a možná uroní i nějakou tu slzičku radosti, až knížku otevřou.

V kategorii: Jak na to, Rodina

Mohlo by Vás zajímat:

Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.