5 důvodů, proč si nekupovat kalendář

Nechceme, abyste byli celý rok bez kalendáře. Jen se vám snažíme naznačit, že ho nemusíte kupovat. Ukrást? To taky ne! Vyrobte si ho z vlastních fotografií u HappyFota!

Přinášíme vám pět dobrých důvodů, proč byste si kalendář neměli nekupovat, respektive proč byste si ho měli vyrobit právě u HappyFota:

  1. Zvládnete to od stolu

Nemusíte pro něj nikam chodit. Ani do papírnictví, ani do jiného obchodu. Dokonce ani papír nebudete potřebovat. Celý si ho navrhnete ve svém počítači či v mobilu a pak jedním kliknutím objednáte. Stačí vám k tomu jen 13 uložených fotek (jedna na titulku a jedna na každý měsíc v roce) a internet.

  1. Jaký je libo

Na www.happyfoto.cz si nejdříve vyberete rozměr a formát svého kalendáře. Můžete mít: malý, střední, velký, na šířku, na výšku, čtverec nebo třeba i stolní, roční či plánovací.

  1. Nemusíte začínat lednem

Třeba vám připadá nudné začínat kalendář pokaždé lednem. Máte narozeniny v jiném měsíci a chtěli byste, aby váš rok začínal právě jím? Žádný problém! V kalendáři od HappyFota si začněte měsícem, kterým je vám libo. Tak jako tak budete originální, protože do kalendáře použijete vlastní fotografie, obrázky, popisky…

  1. Bude hotový raz dva!

Výroba kalendáře netrvá nijak dlouho a ani není složitá. Mrkněte na stránky www.happyfoto.cz a přesvědčte se. Navržený ho budete mít do hodinky a ve fotolaboratoři HappyFota vám ho vytisknou či vyvolají na fotopapír už za tři pracovní dny.

  1. Fotopapír je lepší než papír

Všechny kalendáře HappyFoto tiskne na kvalitní papír, jen ty označené jako deLuxe vyvolává tradiční chemickou cestou na fotopapír. Chcete-li kalendář vyrobit jako vzpomínku na exkluzivní dovolenou, svatbu či jinou unikátní příležitost, neváhejte a zvolte možnost deLuxe. Fotopapír, ze kterého HappyFoto fotoknihy vyrábí, je opatřen ochrannou vrstvou, která zamezuje ulpívání otisků prstů.

V kategorii: Volný čas, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Koronavirus a odklad EET Koronavirus a odklad EET
Formátování a korektury bakalářských, diplomových a jiných závěrečných prací Formátování a korektury bakalářských, diplomových a jiných závěrečných prací
Vy ještě nemáte fotoknihu? Vy ještě nemáte fotoknihu?
Proč nebankovní půjčka? Proč nebankovní půjčka?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2020 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.