Vy ještě nemáte fotoknihu?

Tak schválně: Máte doma knihovnu? Čtete knihy? A vytvořili jste někde svoji vlastní knihu? Proč ne? Je to snadné!

Napsat knihu není nic jednoduchého ani pro spisovatele, natož pak pro laika, ale vyrobit si vlastní fotoknihu zas tak složité není. Hlavně od té doby, co má HappyFoto svoji novou aplikaci, už je to vážně hračka.

Doporučujeme začít v chytrém telefonu. Určitě v něm máte fotky, ze kterých by se alespoň malá fotokniha sestavit dala. Jestli jste si nějaké pěkné fotky uložili do počítače, není nic jednoduššího, než si knížku rozpracovanou v mobilu nechat zdarma v úložišti a plynule pokračovat v kreativní práci na počítači. Sami budete překvapeni, jak jednoduché to je. A na počítačové klávesnici se také mnohem lépe píší vtipné texty, které vaši knížku mohou jen vylepšit.

Taková fotokniha může být velmi vhodným dárkem pro vaše nejbližší. Vaší lásce se určitě bude líbit knížka z vašeho života, babičkám kniha o vnoučatech, přátelům cestopis z posledního výletu či dovolené. Fantazii se meze nekladou. Díky fotoknize si můžete vydat třeba i kuchařku s vlastními recepty. V limitovaném nákladu.

V kategorii: Jak na to, Rodina

Mohlo by Vás zajímat:

Naučte své děti speakovat Naučte své děti speakovat
Smart Kid Belt pro převoz až tří dětí bezpečně Smart Kid Belt pro převoz až tří dětí bezpečně
Skutečný a mrazivý příběh čarodějek ze Salemu má nové zpracování Skutečný a mrazivý příběh čarodějek ze Salemu má nové zpracování
Zkáza Pompejí – nejznámější katastrofa starověku Zkáza Pompejí – nejznámější katastrofa starověku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2020 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.