Vy ještě nemáte fotoknihu?

Tak schválně: Máte doma knihovnu? Čtete knihy? A vytvořili jste někde svoji vlastní knihu? Proč ne? Je to snadné!

Napsat knihu není nic jednoduchého ani pro spisovatele, natož pak pro laika, ale vyrobit si vlastní fotoknihu zas tak složité není. Hlavně od té doby, co má HappyFoto svoji novou aplikaci, už je to vážně hračka.

Doporučujeme začít v chytrém telefonu. Určitě v něm máte fotky, ze kterých by se alespoň malá fotokniha sestavit dala. Jestli jste si nějaké pěkné fotky uložili do počítače, není nic jednoduššího, než si knížku rozpracovanou v mobilu nechat zdarma v úložišti a plynule pokračovat v kreativní práci na počítači. Sami budete překvapeni, jak jednoduché to je. A na počítačové klávesnici se také mnohem lépe píší vtipné texty, které vaši knížku mohou jen vylepšit.

Taková fotokniha může být velmi vhodným dárkem pro vaše nejbližší. Vaší lásce se určitě bude líbit knížka z vašeho života, babičkám kniha o vnoučatech, přátelům cestopis z posledního výletu či dovolené. Fantazii se meze nekladou. Díky fotoknize si můžete vydat třeba i kuchařku s vlastními recepty. V limitovaném nákladu.

V kategorii: Jak na to, Rodina

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.