Co k Vánocům? Fotoknihu! A když fotoknihu, tak od HappyFota!

Přinášíme vám 5 důvodů, proč vytvořit a objednat fotoknihu právě na www.happyfoto.cz. A proč ji pak věnovat jako dárek pod stromeček.

  1. Umí to nejlépe

No jasně, HappyFoto bylo první fotoslužbou, u které se dala objednat fotokniha. Začalo s tím v roce 2005 a od té doby nelenilo a vylepšilo software i procesy.

  1. Je ekologické

Při výrobě fotoknih nejde ani kapka chemikálií do odpadu, ale vše se recykluje a vrací zpět do výrobního procesu. A to se v dnešní době cení!

  1. Má to vymakané

Celý postup tvorby a objednání je opravdu jednoduchý, zvládne to i malé dítě. Ale kdybyste si přece jen nevěděli rady, pomohou vám ochotná děvčata na infolince.

  1. Vyberete si

Můžete si zvolit z mnoha formátů, velikostí, různých vazeb a také se rozhodnout mezi fotoknihou tištěnou či vyvolanou tradiční cestou na fotopapír. HappyFoto nabízí i nejmenší knížku na českém trhu, je to v podstatě přívěsek na klíče.

  1. Takovým dárkem dojmete

To máme už vyzkoušené. Fotokniha s vlastními fotkami je hodně osobní věc. Určitě s ní dokážete rozbrečet nejen maminku a babičku, když použijete pár dojemných fotek. Třeba dětí a domácích mazlíčků.

V kategorii: Rodina, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý
Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální
Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli? Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?
Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.