Když fotoknihu z dovolené, tak od HappyFoto!

Letíte na dovolenou? Váš mobil umí určitě fotit, a když ne, máte s sebou fotoaparát v příručním zavazadle. A v hlavě velký plán nafotit co nejvíce fotek, abyste měli po prázdninách na co vzpomínat.

Už dávno nemusíte čekat, až se vrátíte domů a vyjmete z fotoaparátu paměťovou kartu. Fotky, fotoknihu nebo další dárky si můžete objednat už z dovolené. Stačí vám k tomu počítač a připojení k internetu. Možná budou vaše fotky doma dřív než vy!

Vyberete ty nejlepší, zašlete je přes internet do fotolaboratoře a HappyFoto vám z nich vyrobí opravdové fotografie na velmi kvalitní fotopapír. Fotky vám přijdou poštou a vy je pak vsunete do fotoalba. Ceny fotografií se pohybují od 2,90 Kč, záleží na rozměru.

Ještě lepší je z fotek vyrobit vlastní originální fotoknihu. Není to nic složitého. Dá se to udělat buď online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo si stáhnete ze stránek www.happyfoto.cz program HF Designer. Průvodce vás navede, jak máte do fotoknihy vložit fotografie, texty, nadpisy, pozadí a další náležitosti, aby vaše fotokniha vypadala, jako byste ji koupili v knihkupectví. HappyFoto má na výběr několik formátů fotoknih – od malé kapesní s měkkými deskami a drátkovou nebo kroužkovou vazbou, až po velkou, lepenou s pevnými deskami. Pro exkluzivnější příležitosti, jako je svatba nebo rodinné oslavy, doporučujeme luxusní fotoknihu tištěnou na fotopapír. Ceny fotoknih začínají na 179 Kč, fotokniha deLuxe na 699 Kč.

Z fotografií, na které jste opravdu pyšní, doporučujeme vyrobit fotokoláž nebo fotoplátno. K výrobě fotokoláže nebo fotoplátna také stačí jen poslechnout průvodce programu HF Designer, který si stáhnete na www.happyfoto.cz.  Fotokoláže můžete mít od 70 Kč, fotoplátna ručně natažená do dřevěných rámů nabízíme od 599 Kč.

Chcete-li udělat radost sobě nebo svým blízkým originálním dárkem, můžete svoje fotografie využít vtipně a netradičně například na tričko, zástěru, polštářek, podložku pod myš, hrníček, magnety, puzzle nebo na přáníčko. Ceny jednotlivých fotodárků najdete na www.happyfoto.cz.

Nebojte se experimentovat se svými fotografiemi, vytvořte si vlastní fotoknihu, fotokoláž, fotoplátno nebo jiné fotodárky!

A hlavně: užijte si klidnou dovolenou!

V kategorii: Jak na to, Rodina, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek
Objevte svět CBD Objevte svět CBD

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.