Tori Spelling už dále nechce komentovat spekulace o nevěře svého manžela

Dcera věhlasného producenta Aarona Spellinga Tori Spelling (40) už nemá náladu veřejně komentovat zprávy, že jí její manžel Dean McDermott podvedl s Emily Goodhand (28) se kterou se měl údajně seznámit skrze své přátele ve Fairmont Royal York Hotel, kde spolu měli mít sex. Podle Emily se jí Dean svěřil, že mají s Tori prakticky „bezpohlavní“ manželství a ona mu uvěřila. Lhal. Je zjevné, že Dean a blonďatá diva spolu měli sex nejméně čtyřikrát. Důkazem jsou jejich děti.

Těžko říct, zda mezi Deanem a Emily k něčemu došlo. Naštěstí to hvězdě z Beverly Hills 90210 nezkazilo vánoční atmosféru a do všech stran rozeslala veselé vánoční fotografie s celou rodinkou. Opravdu si Tori myslí, že je to jen fáma a snaha Deana poškodit? Zdroj blízký Tori uvádí, že vše není takové, jak vypadá. Tori je prý posedlá obrazem dokonalé rodiny, který je nedílnou součástí její image. Takže veřejně bude i nadále odmítat komentovat vše, co se této záležitosti týká, ale doma bude asi pěkné dusno. A Emily? Ta si teď užívá svých pět minut slávy.

V kategorii: Bulvárek

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.