Tori Spelling už dále nechce komentovat spekulace o nevěře svého manžela

Dcera věhlasného producenta Aarona Spellinga Tori Spelling (40) už nemá náladu veřejně komentovat zprávy, že jí její manžel Dean McDermott podvedl s Emily Goodhand (28) se kterou se měl údajně seznámit skrze své přátele ve Fairmont Royal York Hotel, kde spolu měli mít sex. Podle Emily se jí Dean svěřil, že mají s Tori prakticky „bezpohlavní“ manželství a ona mu uvěřila. Lhal. Je zjevné, že Dean a blonďatá diva spolu měli sex nejméně čtyřikrát. Důkazem jsou jejich děti.

Těžko říct, zda mezi Deanem a Emily k něčemu došlo. Naštěstí to hvězdě z Beverly Hills 90210 nezkazilo vánoční atmosféru a do všech stran rozeslala veselé vánoční fotografie s celou rodinkou. Opravdu si Tori myslí, že je to jen fáma a snaha Deana poškodit? Zdroj blízký Tori uvádí, že vše není takové, jak vypadá. Tori je prý posedlá obrazem dokonalé rodiny, který je nedílnou součástí její image. Takže veřejně bude i nadále odmítat komentovat vše, co se této záležitosti týká, ale doma bude asi pěkné dusno. A Emily? Ta si teď užívá svých pět minut slávy.

V kategorii: Bulvárek

Mohlo by Vás zajímat:

Paintball v Praze Paintball v Praze
Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.