Texty na míru – články na míru

Texty, které vás prezentují a sdělují o vás a vašem podnikání podstatné informace, by měly mít tu nejvyšší možnou úroveň. Jedině tak, budete působit důvěryhodným dojmem a získáte si své příznivce. Ani to sebelepší zboží nebo služby si nezískají své klienty tak, že je budou oslovovat články, ve kterých je celá řada pravopisných chyb, nejsou správně gramaticky a v neposlední řadě nemají hlavu ani patu. Někdo umí dělat krásné šperky, někdo vám postaví nádherný dům, někdo vám zas napíše texty na míru. Každý obor chce své znalosti a zkušenosti. Do vytváření šperků nebo stavby domu se také nepustíte jen proto, že to zvládnou ti, kteří se tím živí. Proč se tedy pouštět do psaní článků. Často vítězí mylná představa, že články na míru zvládne skoro každý. Vždyť je to jen o psaní, a to se učí už na základní škole. Je to jeden z tradičních omylů. Stačí se podívat na některé weby, kde už je vám doslova na první pohled jasné, že jejich pisatel rozhodně není profesionál, který by si mohl dovolit psát texty na objednávku. Svůj vlastní web si však píše sám. Čeho tím docílí? Ano možná se na něj čas od času podíváte, abyste se pobavili, nebo zhrozili, rozhodně si však stokrát rozmyslíte, než byste si od něj cokoli koupili.

Je to velmi logické, vše co nás má prezentovat navenek by mělo budit důvěru. A to nepovedené texty rozhodně nezvládnout, ba právě naopak. Proto, než se do něčeho takového pustíte, dobře si rozmyslete, zda vám to za to skutečně stojí. Zda chcete riskovat absolutní fiasko a odliv klientů. Určitě jste si dali velkou práci s tím, aby to, co nabízíte, bylo kvalitní a dělalo vám dobré jméno. Nemá tedy vůbec žádný smysl, kazit si ho tímto způsobem. Články na míru vás nezruinují, naopak vám dokáží vybudovat dobré jméno a pověst, což jsou velmi pádné důvody proč jich využít.

V kategorii: Jak na to

Mohlo by Vás zajímat:

Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.