Sušička na prádlo jako standardní výbava každé domácnosti? Poznejte výhody i negativa

Domácnosti jsou plné spotřebičů, bez kterých si obvykle nedokážeme (nebo zkrátka nechceme) představit komfortní život. Řeč není ani tak o rozporuplných pomocnících v podobě nejrůznějších kráječů, vaflovačů, zmrzlinovačů a dalších nesmyslů, jako spíše o ledničce, myčce, pračce a sušičce. Pokud jste poslední uvedenou vymoženost doposud přehlíželi, seznamte se se všemi benefity, jež přinese do vaší každodenní rutiny. 

Ušetříte spoustu času

Duo pračka a sušička je silná kombinace, díky které nebudete zbytečně marnit čas čekáním, než se usuší aktuální várka prádla. Oblečení jednoduše po vytažení z pračky vložíte do sušičky a pračku opět zaúkolujete další várkou. Budete moct prát kdykoliv se vám zamane, a to bez ohledu na počasí – sušičky na prádlo levně a efektivně vysuší i větší a těžší kusy prádla.

Sušička zároveň šetří čas i tím, že prádlo krásně narovnává. Většinou ho proto není nutné dále žehlit – po vysušení své věci složíte a uložíte ve skříni.

Neubudete podporovat plísně

Plíseň není vítaným společníkem v žádné domácnosti, ale čas od času se může objevit prakticky v jakémkoliv prostředí s příhodnými podmínkami. Ty můžete nechtěně podpořit sušením vlhkého prádla, což lze opět vyřešit pomocí sušičky.

Konečně žádné žmolky

Nejen umělá vlákna, ale také oblečení z bavlny – když se na vašem oblíbeném kousku objeví žmolky, máte po náladě. Tvorbě nevzhledných kuliček zachycených ve struktuře textilie lze předcházet velmi šetrným praním, ale ani to bohužel někdy nepomáhá. Co s tím? Sušička vás žmolků spolehlivě zbaví. Všechny se zachytí uvnitř a vy jen vyklepete filtr.

Proč raději sušit konvenčním způsobem?

Od nákupu nového spotřebiče vás může odradit vyšší cenovka. Nejlevnější modely sice začínají zhruba na pěti tisících, ale za větší kapacitu a moderní funkce zaplatíte dvakrát až třikrát tolik. Na druhou stranu se však nabízí možnost, jak ušetřit nemalou částku – třeba až desítky procent z původní ceny.

Cenově dostupné sušičky na prádlo, ale třeba také automatické pračky levně prodává eshop diskontni-nakupy.cz. Jedná se o zboží tzv. druhé jakosti, případně rozbalené nebo vystavované spotřebiče.

V kategorii: Domácnost, Rodina

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.