DUO JAMAHA představuje nový videoklip k písničce Tam do duba – stává se hitem internetu!

Hudební formace DUO JAMAHA, kterou tvoří otec Alfonz Kotvan a jeho syn Marián, vypustilo do světa zbrusu nový videoklip k písni Tam do duba. Jen za jediný týden videoklip s naprosto kvalitní scénografií zhlédlo přes 130 000 lidí. Velmi chytlavý text písně zaujme každého, kdo má rád skvělou hudbu.
Kdo se skrývá za Duem Jamaha?

DUO JAMAHA tvoří otec Alfonz a syn Marián Kotvanovi, kteří pocházejí z oblasti Záhorí na západním Slovensku a spojuje je láska k hudbě. V duu setrvávají už 12 let, kde hrají na klávesové nástroje, a zpívají. Známé hudební televizní DUO JAMAHA si získalo obrovskou popularitu nejen na Slovensku, ale stále více fanoušků má v České republice. DUO JAMAHA má na konte 3 platinové a 3 zlaté desky a nemeckého Oscara SMAGO AWARD. Skupina hraje jak lidové písně v moderních aranžmánech, tak taneční moderní písně či remixy. Publikum je díky pestrému repertoáru velmi široké. Do povědomí se DUO JAMAHA široké veřejnosti dostalo především díky televizním vystoupení nebo v poslední době z filmu Muzzikanti. Kapela za svou éru vydala mnoho písníček, například Ruku hore dám, Narozeniny, Dej mi pusu, Kovboj z Lhoty, Čáry máry fuk,Verim v nás dvoch či lidovku Červené vínečko. Lidé DUO JAMAHA zkrátka milují. Můžete je spatřit na koncertech, festivalech, městských slavnostech,obecních slavnostech ale i na soukromých oslavách jako jsou svatby,narozeninová party či jiných různých kulturních akcích v rámci celé ČR i SR.

Nový videoklip pro píseň Tam do duba má velmi náročnou technickou propracovanost. Fanoušci DUO JAMAHA ocení především velmi chytlavou a svižnou hudbu, která zaujme každého posluchače. Písnička má jednoduchý text o lásce, je tedy tradičním hudebním klišé. Hlavní zpěvačkou písně Tam do duba je Mariánova sestra, taktéž zpěvačka, Katarína, která s hudebním duem čas od času vystupuje. Oceníte jeho vysoce kvalitní zpracování a scénografii. Videoklip se stal jedním z nejsledovanějších československých videí na Youtube v posledních týdnech. DUO JAMAHA vyprodává nejen sály, ale trhá i rekordy ve sledovanosti svých videoklipů. Kapelu můžete sledovat na Facebooku, YouTube nebo Instagramu.

V kategorii: Kultura, Volný čas, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek
Objevte svět CBD Objevte svět CBD

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.