DUO JAMAHA představuje nový videoklip k písničce Tam do duba – stává se hitem internetu!

Hudební formace DUO JAMAHA, kterou tvoří otec Alfonz Kotvan a jeho syn Marián, vypustilo do světa zbrusu nový videoklip k písni Tam do duba. Jen za jediný týden videoklip s naprosto kvalitní scénografií zhlédlo přes 130 000 lidí. Velmi chytlavý text písně zaujme každého, kdo má rád skvělou hudbu.
Kdo se skrývá za Duem Jamaha?

DUO JAMAHA tvoří otec Alfonz a syn Marián Kotvanovi, kteří pocházejí z oblasti Záhorí na západním Slovensku a spojuje je láska k hudbě. V duu setrvávají už 12 let, kde hrají na klávesové nástroje, a zpívají. Známé hudební televizní DUO JAMAHA si získalo obrovskou popularitu nejen na Slovensku, ale stále více fanoušků má v České republice. DUO JAMAHA má na konte 3 platinové a 3 zlaté desky a nemeckého Oscara SMAGO AWARD. Skupina hraje jak lidové písně v moderních aranžmánech, tak taneční moderní písně či remixy. Publikum je díky pestrému repertoáru velmi široké. Do povědomí se DUO JAMAHA široké veřejnosti dostalo především díky televizním vystoupení nebo v poslední době z filmu Muzzikanti. Kapela za svou éru vydala mnoho písníček, například Ruku hore dám, Narozeniny, Dej mi pusu, Kovboj z Lhoty, Čáry máry fuk,Verim v nás dvoch či lidovku Červené vínečko. Lidé DUO JAMAHA zkrátka milují. Můžete je spatřit na koncertech, festivalech, městských slavnostech,obecních slavnostech ale i na soukromých oslavách jako jsou svatby,narozeninová party či jiných různých kulturních akcích v rámci celé ČR i SR.

Nový videoklip pro píseň Tam do duba má velmi náročnou technickou propracovanost. Fanoušci DUO JAMAHA ocení především velmi chytlavou a svižnou hudbu, která zaujme každého posluchače. Písnička má jednoduchý text o lásce, je tedy tradičním hudebním klišé. Hlavní zpěvačkou písně Tam do duba je Mariánova sestra, taktéž zpěvačka, Katarína, která s hudebním duem čas od času vystupuje. Oceníte jeho vysoce kvalitní zpracování a scénografii. Videoklip se stal jedním z nejsledovanějších československých videí na Youtube v posledních týdnech. DUO JAMAHA vyprodává nejen sály, ale trhá i rekordy ve sledovanosti svých videoklipů. Kapelu můžete sledovat na Facebooku, YouTube nebo Instagramu.

V kategorii: Kultura, Volný čas, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?
Objevte kouzlo a účinky bílého čaje Objevte kouzlo a účinky bílého čaje

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.