Pánové, nosíte značkové spodní prádlo? 3 důvody, proč byste měli začít

Možná vás napadne tisíc a jedna věc, které jsou lepší než značkové spodní prádlo, ale vězte, že opravdu není od věci čas od času „pustit žilou“ a dopřát si spodky na úrovni. Pokud odjakživa nosíte vytahané trenýrky nebo ultratěsné slipy, změní se vám život. Nepřestávejte číst a seznamte se se třemi hlavními důvody, proč.

1) Nečekaný komfort

Jak se cítíte ve svém spodním prádle? Že jste se nad tím nikdy nezamýšleli a jednoduše se smířili se škrcením, řezáním, plandáním přebytečné látky a dalšími nešvary nepadnoucích spodků? Chyba, kterou však můžete snadno napravit. Vyzkoušejte třeba pánské spodní prádlo Diesel či jinou známou značku a objevte nebývalé pohodlí. Kombinace kvalitního materiálu a perfektního střihu je návyková. Jakmile si na sebe jednou vezmete pořádné spodní prádlo, již nikdy nebudete chtít nosit nic jiného.

2) Nečekaná kvalita

Jak často nakupujete spodní prádlo? V případě nekvalitního textilu z „od Vietnamců“ ho pravděpodobně měníte poměrně často. Stačí několik pracích cyklů a z boxerek či trenek je kus hadru. Ve finále ročně utratíte nemalou sumu, byť rozmělněnou na menší částky.     V případě značkového prádla naopak ušetříte, protože vám vydrží podstatně déle. Nevěříte? Pořiďte si pánské spodní prádlo Calvin Klein a dáte nám za pravdu. I po mnoha vypráních (dodržíte-li pokyny výrobce) bude vypadat jako nové.

3) Nečekaný styl

Dívali jste se někdy do zrcadla? Respektive na to, jak vypadáte ve svém spodním prádle? Zřejmě by vám neuškodila trocha sebereflexe. Chcete-li pro svou partnerku (partnera…) vypadat skvěle, pak rozhodně nepodceňujte design svých spodků. Garantujeme vám, že oděni do značek, jako jsou například zmíněné Diesel či Calvin Klein, stoprocentně zazáříte.

Takže ještě jednou, pro pořádek. Značkové spodní prádlo je pohodlné, kvalitní, a navíc dobře vypadá. Potřebujete snad další důvod, proč ho nosit?

V kategorii: Krása Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

3 tipy šatů, které vám musí viset v šatníku 3 tipy šatů, které vám musí viset v šatníku
Jak si vybrat správné plavky Jak si vybrat správné plavky
Tipy na zdokonalení vašeho outfitu Tipy na zdokonalení vašeho outfitu

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.