Vůně Diesel – neotročit módnímu diktátu

Osobou, která stojí za světoznámou značkou DIESEL, je charismatický a cílevědomý Ital jménem Renzo Rosso. V roce 1978 vytvořil tento muž kosmopolitně a inovativně naladěnou skupinu designérů, jejichž motorem byla idea vnést ducha individuality a svobody do stojatých vod světového módního průmyslu konce sedmdesátých let. 

Pokud značku DIESEL něco charakterizuje od počátků až k dnešku, pak to je nechuť otrocky se přizpůsobovat diktátorům panujícího stylu, ať už v oblékání či v životních prioritách. DIESEL nepatří k těm, kdo produkují zboží s expirací jedné, dvou či tří sezón. Na druhou stranu, pan Rosso nemá rád sázení na jistotu, a proto se v kolekcích, pod něž se podepisuje, propojuje kvalita s neočekávaností a jedinečností.

ŽÍT ZE SLUNCE, DÝCHAT S PŘÍRODOU

V koncepci značky DIESEL mají nevyvratitelné místo italské kořeny, jež sahají až k vinicím v podhůří Alp, k tzv. Diesel Farm, kde dozrávají teplem nalité hrozny révy. Kdo si uvědomuje krásu života, který tkví v souznění s přírodou, krásu práce v zemědělství, a zejména neopakovatelnou sílu zážitků, jež příroda může otevřenému člověku poskytnout, ba co více, kdo takový život i žije, ten se s produkty DIESEL sžije instinktivně. Po předešlých slovech asi málo překvapí informace, že i vinné lahve pro víno z rodinných vinohradů, včetně lahví na domácí panenský olivový olej, jsou dílem designérů DIESEL, a tedy je jejich podoba na první pohled odlišná od běžných konzumních kousků.

DIESEL není značka pro rebely bez příčiny. Ti, kdo porozumí DIESELU a přijmou jej za svůj, mají zdroj svého konání a vnímání světa hluboko ve svém nitru.

Klíčový sortiment, kterým je móda a módní doplňky pro ženy, muže i děti, se postupem času pozoruhodně rozšiřoval. Například ve spojení s též italským Fiatem uvedl DIESEL na trh model automobilu 500 DIESEL, mj. s autosedačkami z denimu. Styl DIESEL se dále otiskuje na motocyklové přilby či na neodolatelné ložní prádlo. Českému zákazníkovi rozhodně nebudou neznámy kvalitní hodinky DIESEL. A ovšem vůně a parfémy.

VŮNĚ PRO MUŽE A ŽENY, KTEŘÍ SE NEBOJÍ ŽÍT SVŮJ ŽIVOT

V kooperaci s L`Oreal chystá DIESEL pro rok 2009 průlomovou pánskou vůni Only The Brave, jež je spojením orientálních, „kožených“ a lesních impresí, které doplňují uvolněné citrusy. Flakón v podobě skleněné skulptury- zaťaté pěsti… Nechejme se překvapit. Oficiální reklamní trailer a kampaň již klepou na dveře!

Řada vůní s výstižným názvem The Fuel For Life (Palivo či Elixír života) je dalším aktuálním výsledkem evoluce stylu DIESELU, spatřila světlo světa v roce 2008. Zahrnuje v pánském provedení toaletní vodu, balzám po holení a sprchový gel, dámy se do této vůně mohou kompletně zahalit díky parfému, toaletní vodě, parfémovanému mléku a sprchovému gelu. Povzbuzujícího a vzrušivého účinku vůně je dosaženo kombinací černého rybízu, jasmínu a pačuli, pány jistě vzpruží vůně anýzu a ušlechtilých pozdních malin. Flakón dámské vůně je nádherně opleten bílou háčkovanou krajkou, pánský flakón zas módní tvůrci oblékli do přírodní zdrsnělé kůže.

Roku 2004 obohatila svět vůní jarním vánkem inspirovaná DIESEL Green, jež se zakládá na svěžích tónech limetky a zázvoru, v srdci vůně dominuje pomerančový kvítek s divokým složkou kosatce, stojící na základu z vanilky a cedru. Evidentně osvěžující kombinace pro sangvinické povahy, co více dodat. Vůně je k dispozici ve variantách Diesel Green Feminine a Diesel Green Masculine, jenž je ozvláštněn přírodním výtažkem z kanadské jedle a bramboříku.

V kategorii: Krása Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Parfémy Salvador Dali – nesmrtelné vůně Parfémy Salvador Dali – nesmrtelné vůně
Nina Ricci – tvůrce nesmrtelné Lair du Temps Nina Ricci – tvůrce nesmrtelné Lair du Temps
Parfémy Moshino – šílený kloboučník a jeho rozpustilé vůně Parfémy Moshino – šílený kloboučník a jeho rozpustilé vůně
Lanvin Paris – parfémy s nádechem art deco? Lanvin Paris – parfémy s nádechem art deco?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.