Reflexní samolepky

Reflexní samolepky jsou velmi dobrým doplňkem chodců i cyklistů. Mají však uplatnění i na mnoha jiných místech. Pokud máte malá děti je velmi rozumné nalepit jim nějaké reflexní samolepky třeba na bundu či batoh. To stejné je ideální v případě kola. Moderní samolepky nenarušují design kola a plně dokáží nahradit často velmi mohutné odrazky na kole. Firma Shaman Racing vyrábí reflexní samolepky, které jsou zaměřeny výhradně pro cyklisty.

Mohou se nalepit na jakékoliv místo vybavení a drží spolehlivě na každém materiálu. Například rám kola, helma a podobně. Díky barevné pestrosti si můžete objednat samolepky barvy, která Vám bude nejlépe ladit ke kolu.

Samolepka se pohybuje v ceně kolem šedesáti korun. Reflexní samolepky se vyrábí i na auta.Tady nemají žádný bezpečnostní význam, spíše slouží jako ozdoba. Jsou v mnoha motivech a barvách. Pomocí těchto nálepek můžete například na auto nalepit reklamu, kterou pohodlně přečtou Vaši potenciální zákazníci i za snížených podmínek viditelnosti. Tyto nálepky už jsou dražší. Velikost se pohybuje přes jeden metr a stojí asi 200 korun.

V kategorii: Zajímavosti Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Samolepky na sklo Samolepky na sklo
Samolepky na nehty Samolepky na nehty
Samolepky na motorku Samolepky na motorku
Bytové doplňky a dekorace Bytové doplňky a dekorace

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.