Samolepky na motorku

Pokud chcete svou motorku upravit nebo je přemýšlíte o ochraně náchylných míst karoserie jsou samolepky na motorku právě pro Vás. Samolepky se vyrábí s důrazem na životnost a kvalitu zpracování. Samolepky si můžete navrhnout i sami. Nalepit si můžete zajímavé motivy, všemožné ornamenty a originální nápisy. Nalepení samolepek je jednoduché a rychlé, protože samolepky již obsahují nanášecí folii pro jednoduché nanesení. Samolepku si můžete navrhnou i sami. Volba barvy je také na Vás. Na nálepky si můžete nechat přidat speciální folie, které zvyšují životnost samolepek a jejich kvalitu.

Vybrat si můžete i ze speciálních nálepek, které imitují karbon a metalické materiály. Na velikosti nálepky také nezáleží, protože specializované firmy Vám vyrobí rozměr přesně na míru. U motorek je také často vidět nálepka na nádrži. Jde o takzvaný tankpad. Nalepí se na sedadlo ze strany od sedla. Zabraňují  poškrábání laku na nádrží od tvrdých částí ochranných obleků.

Nejžádanější samolepky jsou od originálních firem Fox a Honda. Samozřejmě existují i originální nálepky od firem Aprilia, Jawa, Yamaha a dalších.

V kategorii: Zajímavosti Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Samolepky na sklo Samolepky na sklo
Samolepky na nehty Samolepky na nehty
Reflexní samolepky Reflexní samolepky
Bytové doplňky a dekorace Bytové doplňky a dekorace

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.