Ať jste ve tmě viděni

Mnoho lidí chodí do práce, která je od místa bydliště vzdálená jen pár kroků nebo jen pár kilometrů. To znamená, že se většinou daní lidé do práce dopravují na kole nebo chodí pěšky. Je to rozhodně zdravější, levnější a šetrnější řešení, ale je také o to nebezpečnější. Pokud totiž pracujete na směny, mnohdy se stane, že chodíte do práce či z práce za tmy. V tomto případě je nutné myslet na to, abyste i za tmy byli viděni. Oblečte si proto něco světlejšího a k tomu zahákněte na kabelku nebo na batoh nějaký reflexní prvek, který je už nejen povinný, ale který vám hlavně zachrání život.

Reflexní prvky se staly povinnými zejména díky velkému množství nehod, které se na silnicích udály. Většinou to však bylo jen z čiré nepozornosti řidiče, chodce nebo cyklisty. V mnoha případech za to však mohl fakt, že ani chodec, ani cyklista nebyli v noci viděni. Řidič si jich tak všiml pozdě a nehoda skončila často i smrtí. Tímto příkazem se tak doufá, že ubude podobných nehod na silnicích a nebudou tak zahozeny díky ledabylosti mnohé životy.

Reflexní prvky už nejsou jenom v podobě reflexních vest

Mnozí lidé si ještě do teď myslí, že se reflexní prvky dají koupit jenom v podobě reflexních vest, ale to už není dávno pravda. Aktuálně lze takové prvky koupit například ve formě klíčenek, samolepek na batožinu, dále také ve formě reflexních náramků (lze je připnout nejen na ruku, ale také na kabelku, batoh, nohu při jízdě na kole či pod sedátko) či v podobě přívěsků. I ten sebemenší reflexní prvek vám ale může zachránit život.

Reflexní prvky jako reklamní předměty

Řada společností se v poslední době rozhodla koupit reklamní předměty právě ve formě reflexních prvků. Jedná se tak o praktickou formu firemních předmětů, která se bude obdarovaným rozhodně hodit. Natisknout lze logo takřka na všechny podoby těchto prvků. Samozřejmě lze firemní předměty pořídit i v jiných formách, než pouze v této praktické verzi, a to například v podobě reklamních propisek, hrnků, reklamních poznámkových bloků nebo v podobě reklamních tašek.

V kategorii: Cestování, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Vacation office, dovolená a práce dohromady, ideální kombinace na léto Vacation office, dovolená a práce dohromady, ideální kombinace na léto
Tiny housy – nový trend v bydlení Tiny housy – nový trend v bydlení
Poslední dny nešťastné Anny Boleynové Poslední dny nešťastné Anny Boleynové
Reklamace zboží Reklamace zboží

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.