Kupujeme dárek partnerovi!

ID-100202822

V tomto článku se podíváme na problematiku dárku pro partnery. Je to docela věda a každá z nás se už asi dostala někdy do situace, kdy opravdu nevěděla co partnerovi koupit. Jenže na dárku záleží.

 

Základní věc, kterou musíte znát pro nakoupení těch správných dárků, je váš partner. Pokud dobře znáte jeho, pak se nikdy nespletete. Poradím vám však i plno tipů, pokud zrovna tohle není vaše parketa a přesto se chcete vyhnout typickým stereotypním dárkům, které nikomu dech zrovna nevyrazí.

 

 

Elegancí nikdo nepohrdne a je to dárek praktický

Klasickým, často darovávaným dárkem je něco elegantního – nová košile, zajímavá kravata, kvalitní toaletní voda. Zde je ovšem nutno si zjistit, co má váš partner rád, jaký je jeho vkus. Pokud jste spolu už dlouho, tak to určitě víte, a nebude pro vás problém vybrat to pravé. Jestliže však randíte teprve několik měsíců, může být lepší se podobného dárku vyvarovat. Věřte mi, na to budete mít spoustu času později. Pokud navíc postavení resp. práce vašeho partnera elegantní oblečení nevyžaduje a on sám se nejlépe cítí v teplácích, nová kravata ho asi moc nepotěší.

Láska prochází žaludkem!

Další z obvyklých dárků je něco dobrého k pití či k jídlu. Kvalitní italské víno, francouzská paštika či maďarská klobása. I tady je třeba vědět, co váš partner preferuje, a nedávat mu např. kubánský rum, pokud je abstinent. Preference v jídle a v pití si ovšem obvykle zjišťujete poměrně brzo, a proto může být takovýto dárek vhodný třeba v počátcích randění k oslavě svátku nebo narozenin. Je to rovněž dosti originální dárek, díky kterému může váš partner zakusit něco, co doposud nepoznal.

Tip: pánské náramky z minerálů

Vtipné tričko na doma taky neurazí

Velmi zajímavým dárkem může být tričko nebo jiný kus oblečení. Pokud znáte vkus vašeho partnera a víte, že si potrpí na trička s vtipným popiskem, zkuste sehnat nějaké takové, např. přes internetové obchody. Jestliže rád nosí elegantní košile, zkuste mu sehnat jednu v takové barvě, kterou ještě nemá a která mu sluší k barvě pleti. Pozor však na kalhoty a boty – takové kusy oděvu se z důvodu různých velikostí někdy hůř odhadují, a je dobré, aby si je muž před koupí vyzkoušel, zda-li mu dobře sedí.

Někteří muži nikdy nedospějí

Využijte toho, že si váš partner nechal v sobě stále kousek hravosti a darujte mu něco, co se k jeho věku třeba ani nehodí. Připomeňte mu nějakou hru z dětství, kupte mu stolní či počítačovou hru nějakou totálně nepotřebnou blbost, o které ale víte, že ho potěší. Uvidíte, že na takový dárek dlouho nezapomene.

Možností je samozřejmě mnohem více a fantazii se meze nekladou, ale snad vám tento článek posloužil alespoň jako drobné vodítko, jakým směrem se vydat při vaší honbě za dárkem.

V kategorii: Vztahy

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.