Kupujeme dárek partnerce!

ID-100177974

Každá žena ráda dostává dárky, ale ne každý dárek ji opravdu potěší. Kde tedy hledat nápovědu, a jak najít to pravé? Zkusím vám s tím trochu pomoci.

 

Pozornost, která potěší skoro každou z nás

Asi nejčastějším dárkem dávaným ženám jsou květiny – rudé růže nebo bílé gerbery neodmyslitelně patří ke vztahu a pohladí nás na duši. Avšak muži, teď čtěte pozorně: Pouze květina jako dárek zaručeně nestačí! Ano, vidíme, že jste si na nás vzpomněli, ale to neznamená, že nás můžete odbýt a ani se nezamyslet nad tím, co opravdu chceme. Pokud nám však dáte nádherný buket růží z jedné ruky, a malou krabičku s tajemným obsahem z druhé ruky, tak je úspěch zaručen.

 

Šperky nejsou vždy vhodné!

A co do oné krabičky? Krásný šperk může být dobrá volba, ale pozor! Ne všechny ženy přijmou drahý šperk třeba jen po pár měsících vztahu. Drahé věci jsou možná krásné, ale právě proto máme problém je přijmout. Také se musíte velmi dobře trefit do velikosti, typu, a vzhledu šperku, a to je často nesmírně složité. Prstýnkům se vyhněte, dokud vaši partnerku nebudete opravdu dobře znát – je potřeba vědět obvod prstu. Také se ujistěte, že vaše konkrétní slečna nosí třeba náušnice. Nemusí mít ani propíchnuté uši, a pokud si toho nevšimnete, je nalíčeno na pěkný problém. Hezké klipsy však mohou tuto nevýhodu napravit. Dejte pozor na tíhu a výraznost šperků – spousta slečen nebude nosit extrémně výrazné a zářivé náhrdelníky na krk, jiné zase skoro nic jiného. Pozorujte a učte se.

 

Plyšák a bonboniéra jsou klasika

Pokud jste romanticky založení, a víte, že vaše partnerka nepohrdne něčím sladkým do úst či něčím chlupatým do postele, pak je správná volba také… Ano, jistě, čokoláda nebo plyšák! Speciální, zvláštně ochucené sladkosti, velké balení pralinek nebo kvalitní bonboniéra. Zaručený úspěch, pokud tedy zrovna nedržíme dietu. Výhodou je, že takový malý, sladký dárek potěší jak po měsíci, tak po letech vztahu.

 

Pokud jí dobře poznáte, o nápady na dárek nebudete mít nouzy

Malý méďa s očkama jako dva korálky, plyšák z jejího oblíbeného filmu či seriálu, nebo ta roztomilá blbost, na kterou vždycky nenápadně kouká, když procházíte obchoďákem. Pokud má vaše partnerka i vy stále v duši trochu dítěte, je to krásný dárek. Ale pozor, ať se neseknete – pokud nemáme vedle postele žádného plyšáka, tak tam možná žádného ani nechceme. Také v počátcích vztahu nemusí být takový dárek vhodný. Je to dost osobní záležitost.

 

Darujte relax

Poukaz do lázní, dovolená či úžasný zájezd jsou možná dobré nápady, ale potřebují také stejně dobře zařídit. Velké dárky, které zahrnují třeba týden jeden bez druhého, nebo naopak týden pro oba stále spolu, potřebují již určitou partnerskou důvěru a vztahovou vyspělost. Jestli se znáte teprve měsíc, určitě nic takového neplánujte. Pokud se však znáte dlouho, víte, že vaše drahé polovička bude mít volno a že by něco takového ocenila, tak jen do toho. Týdenní pobyt na slunných ostrovech Karibiku – to se těžko odmítá. Víkend ve Finsku však už nemusí pro každou z nás zrovna příjemný…

 

Kosmetika je léty prověřená

Kupování make-upu, parfémů, šamponů a různých sprchových gelů se zprvu vyhýbejte. Až si budete jisti vkusem vaší partnerky, tak směle do toho! Parfémy patří mezi velmi oceňované dárečky.

Tak směle do toho a půl je hotovo. Hlavně na naše narozeniny, svátky a výročí, nezapomínejte! Máte sociální sítě, chytré telefony, kalendáře, tak si to poznamenejte, jinak bude oheň na střeše.

V kategorii: Vztahy

Mohlo by Vás zajímat:

Druhy kávy a největší producenti Druhy kávy a největší producenti
Dovolená na Kubě Dovolená na Kubě
Kvalitní zubař v Praze Kvalitní zubař v Praze
Útulný domov pomocí bytového textilu Útulný domov pomocí bytového textilu

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.