Jane Fonda čelí šokujícímu skandálu ohledně charity The Smoking Gun

Známá a oblíbená herečka Jane Fonda (76) má problémy s charitou The Smoking Gun. Dvojitá držitelka Oscara za svou organizaci, která má vyčíslena aktiva ve výši 800.000 dolarů za posledních pět let nezaplatila ani jeden dolar na charitativní příspěvek, přičemž dle vládních pravidel musí charity platit pět procent ze svých aktiv ročně.

Jane Fonda je prezidentkou a předsedou představenstva a říká, že se charitě věnuje 10 hodin týdně. Avšak v posledním daňovém přiznání nejsou hlášeny žádné příspěvky. To samozřejmě vyvolává mnoho otázek. Co se vlastně v charitě Jane Fonda děje?Pravdou je, že se tato hvězda šlechtického původu angažuje v dalších dobročinných organizací a možná proto jaksi pozapomněla, že pravidla platí pro všechny. Ať už jste hollywoodská star nebo prodavač z bistra za rohem. Přesto všechno na svůj věk vypadá Jane opravdu skvěle, a proto jí přejeme, aby se vše vysvětlilo a její jméno bylo očištěno.

V kategorii: Bulvárek

Mohlo by Vás zajímat:

4 tipy, jak jednoduše ušetřit za tisk 4 tipy, jak jednoduše ušetřit za tisk
Klaun Pennywise ne a ne zemřít Klaun Pennywise ne a ne zemřít
Projekt Modrá kniha: Některé případy UFO nedokázali objasnit ani experti! Projekt Modrá kniha: Některé případy UFO nedokázali objasnit ani experti!
Tři věci, které si musí podnikatel na začátku podnikání pořídit Tři věci, které si musí podnikatel na začátku podnikání pořídit

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.