Jane Fonda čelí šokujícímu skandálu ohledně charity The Smoking Gun

Známá a oblíbená herečka Jane Fonda (76) má problémy s charitou The Smoking Gun. Dvojitá držitelka Oscara za svou organizaci, která má vyčíslena aktiva ve výši 800.000 dolarů za posledních pět let nezaplatila ani jeden dolar na charitativní příspěvek, přičemž dle vládních pravidel musí charity platit pět procent ze svých aktiv ročně.

Jane Fonda je prezidentkou a předsedou představenstva a říká, že se charitě věnuje 10 hodin týdně. Avšak v posledním daňovém přiznání nejsou hlášeny žádné příspěvky. To samozřejmě vyvolává mnoho otázek. Co se vlastně v charitě Jane Fonda děje?Pravdou je, že se tato hvězda šlechtického původu angažuje v dalších dobročinných organizací a možná proto jaksi pozapomněla, že pravidla platí pro všechny. Ať už jste hollywoodská star nebo prodavač z bistra za rohem. Přesto všechno na svůj věk vypadá Jane opravdu skvěle, a proto jí přejeme, aby se vše vysvětlilo a její jméno bylo očištěno.

V kategorii: Bulvárek

Mohlo by Vás zajímat:

Paintball v Praze Paintball v Praze
Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.