Zaujmout zahraniční partnery vaší firmy nemusí být vůbec těžké

Máte před sebou důležitý projekt, chcete jej představit v co nejlepším světle a ptáte se, jak takové náročné úkoly stihnout ve stanoveném termínu a bez ztráty důvěry vašich společníků? Samozřejmě, nepůjde o nic lehkého, ale klíčová je prvotní prezentace, na které nastíníte své plány do budoucna a ukážete, jakým směrem se bude vyvíjet vaše společnost. Nebo očekáváte zahraniční návštěvu a hodláte se opravdu blýsknout? V obou případech se v Praze nabízí kvalitní zázemí, na nějž se můžete ve všem spolehnout…

Stačí si rezervovat termín, zbytek je na vás!

Zavolat, probrat možnosti a dojít k variantě, co bude vaší firmě nejvíce vyhovovat. Jistě, je to tak, pronájem konferenčních prostor v Praze nemusí být otázkou hodin naplněných jednáními, kdy nedojde k pokroku. K dispozici je hned trojice konferenčních sálů, takže pozvat můžete nejen uzavřenou menší společnost, ale také až několik stovek hostů.

Pronájem je možný nejen celodenní, ale také na půl dne – vždy podle aktuální potřeby, k dispozici jsou různé varianty, které se dají ještě upravit. Společenský sál je vhodným místem nejen pro plesy, ale i různé oslavy, semináře a jistě také konference, záleží jen na aktuální poptávce.

Oslava narozenin vašeho šéfa? Žádný problém

Pořádat je možné skutečně různorodé akce, dá se říci, že fantazii se meze nekladou! Může jít o rodinnou záležitost nebo firemní oslavu, pokud však půjde o menší společnost, je třeba salónek Letná zajímavou alternativou. Pro pozvané hosty je k dispozici hotel na Letné, který se nabízí jako ubytování po celou dobu akce. Čtyřhvězdičková kvalita, která nabídne i strategickou polohu – v centru budete za krátkou chvíli, malý výlet s klienty za pražskými památkami jistě také přijde vhod.

V kategorii: Jak na to, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli? Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?
Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny
ČOV bez zbytečných úřadů ČOV bez zbytečných úřadů
TOP 5 rekvalifikačních kurzů pro rok 2021 TOP 5 rekvalifikačních kurzů pro rok 2021

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 8062 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.