Zaujmout zahraniční partnery vaší firmy nemusí být vůbec těžké

Máte před sebou důležitý projekt, chcete jej představit v co nejlepším světle a ptáte se, jak takové náročné úkoly stihnout ve stanoveném termínu a bez ztráty důvěry vašich společníků? Samozřejmě, nepůjde o nic lehkého, ale klíčová je prvotní prezentace, na které nastíníte své plány do budoucna a ukážete, jakým směrem se bude vyvíjet vaše společnost. Nebo očekáváte zahraniční návštěvu a hodláte se opravdu blýsknout? V obou případech se v Praze nabízí kvalitní zázemí, na nějž se můžete ve všem spolehnout…

Stačí si rezervovat termín, zbytek je na vás!

Zavolat, probrat možnosti a dojít k variantě, co bude vaší firmě nejvíce vyhovovat. Jistě, je to tak, pronájem konferenčních prostor v Praze nemusí být otázkou hodin naplněných jednáními, kdy nedojde k pokroku. K dispozici je hned trojice konferenčních sálů, takže pozvat můžete nejen uzavřenou menší společnost, ale také až několik stovek hostů.

Pronájem je možný nejen celodenní, ale také na půl dne – vždy podle aktuální potřeby, k dispozici jsou různé varianty, které se dají ještě upravit. Společenský sál je vhodným místem nejen pro plesy, ale i různé oslavy, semináře a jistě také konference, záleží jen na aktuální poptávce.

Oslava narozenin vašeho šéfa? Žádný problém

Pořádat je možné skutečně různorodé akce, dá se říci, že fantazii se meze nekladou! Může jít o rodinnou záležitost nebo firemní oslavu, pokud však půjde o menší společnost, je třeba salónek Letná zajímavou alternativou. Pro pozvané hosty je k dispozici hotel na Letné, který se nabízí jako ubytování po celou dobu akce. Čtyřhvězdičková kvalita, která nabídne i strategickou polohu – v centru budete za krátkou chvíli, malý výlet s klienty za pražskými památkami jistě také přijde vhod.

V kategorii: Jak na to, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.