Smart Kid Belt pro převoz až tří dětí bezpečně

Cestovat s více dětmi je často problém, zejména pokud je potřeba pořídit nové autosedačky. Tento problém jsme řešili také. Při procházení nabídek internetových obchodů jsme narazili na Smart Kid Belt – bezpečnostní pás, který dle slov výrobce plně nahradí dětskou sedačku. Nad touto možností jsme pochopitelně zajásali. Toto skladné a kompaktní řešení jsme proto zakoupili rovnou třikrát a po několika jízdách musíme uznat, že to byla správná volba.

Jednoduchá instalace

Jedná se o dvě přezky spojené nastavitelným popruhem, díky kterému autosedačky chrání dítě stejně jako dospělého. Zařízení mohou používat i dospělí, kteří nejsou příliš vysocí. Díky nastavitelné délce roste tento dětský pás spolu s dítětem a proto nemusíme za dva roky kupovat další, větší velikost.

Po rozbalení pásů jsme zjistili, že je instalace velmi snadná. Na stránkách výrobce a prodejců najdete rovněž instalační videa. Smart Kid Belt se upíná na stávající bezpečnostní pás v autě a slouží jako podpora břicha i hlavy. Pás lze použít pro děti od 4 do 12 let, s váhou do 36 kg. Součástí balení je i informační kartička o tom, že se jedná o dětský zádržný systém, který splňuje podmínky zákona o provozu na pozemních komunikacích a je tedy plnohodnotnou alternativou k dětské sedačce. Díky tomu, že je možné připevnit pás na každé sedadlo, není tedy problém bezpečně převézt tři děti.

Kromě bezpečnosti je největší výhodou systému Smart Kid Belt skladnost a mobilita. Je velmi malý a lehký, klidně ho můžete schovat do batohu nebo do kabelky a používat jej například při jízdě taxíkem nebo při delším cestování autobusem. Rozhodně jej doporučuji třeba na dovolenou, kdy není možné do zapůjčeného auta tahat autosedačky. Při jízdě má dítě dostatek prostoru, cítí se komfortně a nijak jej pás neomezuje.

V kategorii: Cestování, Jak na to, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.