Servis Škodovky je připraven pomoci, najdete jej v Praze

Když si pořizujete nový automobil, je nutné vyřešit několik důležitých položek. Zjistit si, kde jsou autorizované servisy je prvořadé. Proč? Nikdy totiž nevíme, kdy dojde k problémům, s nimiž si neumíme jako motoristé pomoci sami a potřebujeme odbornou pomoc.

Výměna filtrů nebo nové okno po nehodě, stát se může téměř cokoliv. Platí tedy, že nejen v životě musíme být připraveni prakticky na vše. Potíže mohou přijít už za další zatáčkou. Můžete využít předplacené servis, který potrvá i několik příštích let. Pak už stačí jen zvednout telefon a domluvit návštěvu.

Originální díly a vysoká kvalita práce

Jistě si pro svůj vůz nepřejete žádnou druhou ligu! Servis Škoda Praha dovede myslet na prevenci a odhalí včas i drobné závady. Potíže pak nebudou eskalovat, což by ve finále mohlo znamenat dražší a náročnější opravy. Škodovka je klasickou českou značkou, která provází naše motoristy už po dlouhá desetiletí. Vsadit na ni znamená setkání s tradicí a jistotou.

Výhodou známého servisu jsou originální náhradní díly, které nabídnou dlouholetou životnost a také záruku. Předplacený servis bude platit po dobu pěti let nebo do chvíle, než najedete určitou vzdálenost (variantami je zde 60, 100 či 150 tisíc kilometrů). Máte doma Octavii nebo Superb? Pak jistě dobře víte, že sláva středoevropské značky trvá už generace.

Spolehlivost pro každou nepříjemnou situaci

Máte se na koho obrátit, dobře víte, kam zavolat. Bez ohledu na to, jestli jde o náhradní díly nebo nahodilé poruchy, pomocná ruka je vždy nablízku. Získejte také slevu až 20% na servis díky šekové knížce! Čeká na vás v pražském nebo příbramském servisu a je určena majitelům vozu značky Škoda staršího čtyř let. Na výměnu dílů dříve nebo později dojde, to sice ano, ale s těmito bonusy můžete získat zajímavější cenu.

V kategorii: Jak na to

Mohlo by Vás zajímat:

Znáte tzv. modrý čaj? Znáte tzv. modrý čaj?
Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou
Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz
Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.