Proč si zamilujete bydlení v nové rezidenci Vilapark Klamovka? Podívejte se sami!

Kvalitní bydlení je pro mnoho z nás důležitou součástí určitého životního standardu. Rezidenční projekt Vilapark Klamovka vám pak přináší bydlení, které nemá daleko pojmenování perfektní. Jedná se o klidné prostředí s množstvím zeleně, odkud si můžete užívat krásného výhledu na Prahu. Proč si vybrat právě toto místo pro život, na to se podíváme v našem článku.

Veškerá vybavenost i možnosti vyžití

Celý rezidenční projekt nabízí celkem 117 bytů, které jsou situovány vedle bývalého zámeckého parku Klamovka, takže odtud tedy nese rezidence svůj název. Pokud vás zaujala možnost koupě bytu na Praze 5, tak si můžete být jisti, že na tomto místě se budou cítit dobře jak dospělí, tak děti. Nabízejí se zde široké možnosti doslova pro každého a každou věkovou skupinu. V okolí mimo jiné najdete:

  • Restaurace, kavárny a obchody
  • Park Klamovka vhodný pro sport i relaxaci

Možnosti nakupování a kulturního vyžití zde tedy rozhodně nechybí, kromě toho to nemáte daleko ani přímo do města, protože doslova za pár minut jste na smíchovském Andělu. Snadno se dostanete také do historického centra hlavního města.

Klidné místo, kterému nic nechybí

Velkou výhodou nové rezidenční čtvrti je každopádně možnost bydlení v Praze, kdy můžete využívat veškerých výhod města, ale zároveň klidné prostředí. Je to tedy o určité kombinaci toho ideálu, který sedne asi největšímu počtu lidí.

K tomu je potřeba přidat nádherné výhledy, kdy ze sekce A celé rezidence je výhled na město, což bude vyhovovat milovníkům metropolitního stylu bydlení, do klidné zahrady pak jsou situovány byty v sekci B, které zase vyhoví spíše rodinám s dětmi. Bližší informace o celém projektu se dozvíte na oficiálním webu vilaparkklamovka.cz a prohlédnout si tak můžete i dostupné vizualizace. Nechybí samozřejmě podrobný popis veškerých vlastností objektu a také informace o bytech k prodeji.

V kategorii: Rodina

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.