V atraktivní pražské lokalitě dnes můžete bydlet v moderním stylu

Rostoucí nároky na bydlení nejsou v dnešní době něčím, co by nás mohlo překvapit. Jde to ruku v ruce s tím, že cena bytů stále roste, a tak budoucí nájemníci hledají za své peníze také odpovídající protihodnotu. Na to odpovídají rovněž developeři stále zajímavějšími projekty, které dokáží splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud se podíváme na rezidenční projekt Byty u parku na pražském Žižkově, tak zde najdete vše, co můžete od moderního bydlení očekávat. Bydlení na dobré adrese v metropoli, na dosah zeleně a přitom v moderním prostředí.

Sportovní aktivity v okolí i relaxace

Kvalitní bydlení je už o okolí, které máte kolem sebe. Samotné Byty u parku dostaly svůj název už pro umístění v těsném sousedství s parkem Židovské pece, který vybízí k celé řadě sportovních aktivit. Pokud vás oslovil prodej bytu Praha 3, tak v okolí skutečně nebudete mít o aktivní životní styl nouzi. V místním parku si můžete třeba:

  • Jít zaběhat nebo vyrazit na kole
  • Cvičit venku na vzduchu
  • Odpočinout a prostě jen relaxovat

Není to ale rozhodně pouze o sportu a relaxaci v přírodě, můžete kdykoliv ze svého bytu vyrazit do města, které máte doslova nadosah. Využít můžete stylové kavárny a restaurace, v blízkosti máte Vinohrady, které jsou skvělé jak pro posezení s přáteli, tak pro možnosti nakupování. Do centra se dostanete během pár minut jak autem, tak MHD.

Moderní byty s veškerým zázemím

Samotné byty byly vystavěny v lokalitě, kde je skvěle dostupná zdravotní péče, vzdělávací instituce i sportoviště. To nepochybně ocení nejen rodiče s dětmi. Bydlení v Praze na Žižkově se vám bude líbit i z pohledu architektonického návrhu vlastních bytových jednotek, kde chytré dispozice zajistí dostatek denního světla po celý den. Nepochybně využijete také propojení vnitřních a venkovních prostor v podobě teras, balkonů nebo lodžií.

V kategorii: Domácnost, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.