V atraktivní pražské lokalitě dnes můžete bydlet v moderním stylu

Rostoucí nároky na bydlení nejsou v dnešní době něčím, co by nás mohlo překvapit. Jde to ruku v ruce s tím, že cena bytů stále roste, a tak budoucí nájemníci hledají za své peníze také odpovídající protihodnotu. Na to odpovídají rovněž developeři stále zajímavějšími projekty, které dokáží splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud se podíváme na rezidenční projekt Byty u parku na pražském Žižkově, tak zde najdete vše, co můžete od moderního bydlení očekávat. Bydlení na dobré adrese v metropoli, na dosah zeleně a přitom v moderním prostředí.

Sportovní aktivity v okolí i relaxace

Kvalitní bydlení je už o okolí, které máte kolem sebe. Samotné Byty u parku dostaly svůj název už pro umístění v těsném sousedství s parkem Židovské pece, který vybízí k celé řadě sportovních aktivit. Pokud vás oslovil prodej bytu Praha 3, tak v okolí skutečně nebudete mít o aktivní životní styl nouzi. V místním parku si můžete třeba:

  • Jít zaběhat nebo vyrazit na kole
  • Cvičit venku na vzduchu
  • Odpočinout a prostě jen relaxovat

Není to ale rozhodně pouze o sportu a relaxaci v přírodě, můžete kdykoliv ze svého bytu vyrazit do města, které máte doslova nadosah. Využít můžete stylové kavárny a restaurace, v blízkosti máte Vinohrady, které jsou skvělé jak pro posezení s přáteli, tak pro možnosti nakupování. Do centra se dostanete během pár minut jak autem, tak MHD.

Moderní byty s veškerým zázemím

Samotné byty byly vystavěny v lokalitě, kde je skvěle dostupná zdravotní péče, vzdělávací instituce i sportoviště. To nepochybně ocení nejen rodiče s dětmi. Bydlení v Praze na Žižkově se vám bude líbit i z pohledu architektonického návrhu vlastních bytových jednotek, kde chytré dispozice zajistí dostatek denního světla po celý den. Nepochybně využijete také propojení vnitřních a venkovních prostor v podobě teras, balkonů nebo lodžií.

V kategorii: Domácnost, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.