Problémy v ložnici? Řešte je!

Poslední průzkumy jasně ukazují, že je stále více párů, které mají problémy v souvislosti se svým intimním životem. Mnoho vztahů se kvůli tomu dokonce rozpadne. Důvodem, proč k tomu dochází, je hlavně to, že dané osoby daný problém nijak neřeší. A to je chyba. Podívejme se společně, jak se vydat tou správnou cestou.

Při problémech s erekcí buďte empatická

Pokud se jedná o klasické problémy s erekcí, rozhodně je třeba být empatická. Nikomu nepomůže posmívání, nebo případné vyčítání. Stačí dělat, že se nic neděje, nebo dodat, že to není nic výjimečného a může se to stát každému. Pokud je ale problém příliš častý, už to může být znakem nějaké nemoci. V takovém případě je dobré vyhledat raději odbornou pomoc.

Velikost penisu může být vylepšena

Co když je problém v délce penisu? A to takový, že vám daná délka nedostačuje a partner se za ni dokonce stydí? Nelze dělat nic jiného, než zkusit upřímnost. A to spojenou s tím, že dnes už existují metody, jak zvětšit penis do délky. Pokud je partner skutečně nespokojený, navrhněte mu některé z dostupných řešení a problém může být vyřešen. Ideální jsou dnes takzvané extendery, které dokážou:

  • Přidat délku
  • Zvětšit šířku
  • Vyrovnat zakřivení

Není chuť? Zkuste afrodisiaka

Co když je problémem to, že na sex není chuť? Ani toto není nic, co by se nedalo řešit. Jak konkrétně? Stejně, jako na délku penisu pomůže Xtrasize, tak na chuť na sex pomohou afrodisiaka. Celá řada z nich je dnes už na přírodní bázi a tak se rozhodně není třeba obávat jakýchkoliv problémů. Navíc dodejme, že je nemusíte nutně jenom kupovat. Stačí změnit i svůj jídelníček, jelikož je celá řada potravin, které chuť na sex doslova probouzí. Proto připravte zajímavou večeři, a to logicky nejenom sobě, ale i svému partnerovi. I takto může jednoduše začít dokonalý večer, který skončí kde jinde než v ložnici.

V kategorii: Vztahy

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.