Poznejte Japonsko v plném květu sakur

Kvetoucí sakury jsou jedním z nejznámějších symbolů Japonska, a proto byste si je neměli nechat ujít. Načerpejte novou vnitřní sílu v nádherném prostředí Japonska. S levneletenkydo.cz to už totiž není jen sen.

Kouzelné růžové sakury

Jaro je neodmyslitelně spjato s novým začátkem, se vznikem něčeho nového. Květiny se začínají drát z hlíny za sluníčkem a všechno kolem bzučí a hučí. Kdo by neměl rád onu omamnou vůni květů, které pukají do krásy a lesy, parky i zahrádky naplňují barvami. A stejně jako je toto období oblíbené u nás, radost z něho mají i jinde. Pokud jste někdy viděli kvést sakury, víte, že tato japonská třešeň je naprosto přesným důkazem umu matky přírody. Pokud jste ale neměli to štěstí nikdy vidět tu nádhernou růžovou záplavu rozkvetlých stromů, nyní se vám nabízí jedinečná příležitost to napravit. Díky levneletenkydo.cz se totiž můžete letět podívat do Japonska a vidět všechno v samotném centru dění. Záleží jen na vás, jestli se chcete podívat do světa a vidět moderní Japonsko zaplavené celosvětově známým fenoménem. Levné letenky do Japonska  se objednávají snadno a odlet je přímo z Prahy, co je ale hlavní, neutratíte za to své celoživotní úspory.

Do země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce má hodně co nabídnout. Nejzajímavější je jistě snoubící se modernita z historií, kterou uvidíte skoro na každém kroku. Moderní vymoženosti se tu každodenně setkávají s upomínkami minulosti. S levnými letenkami máte možnost se podívat, jak do velkolepých měst, ve kterých budete mít pocit, jako kdybyste se ocitli v budoucnosti, tak na tichá a klidná místa, kde budete moci příjemně relaxovat. Pro nadšence do historie Japonsko nabízí nespočet chrámů a památných míst, pro ty, co už hluku velkoměsta mají plné zuby, zase rozlehlé bílé pláže a průzračné teplé moře. Odvážlivci se mohou jít podívat na nejvyšší horu Japonska Fudži, ke které je nejlepší přístup mezi 1. červencem a 27. srpnem, kdy jsou při cestách otevřená různá občerstvení. Nenechte si tuto šanci ujít – za letenky dáte díky levneletenkydo.cz naprostý pakatel – a to už se nemusí jen tak opakovat.

V kategorii: Cestování Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Chorvatsko pro milovníky kultury a památek Chorvatsko pro milovníky kultury a památek
Přírodní krásy Chorvatska Přírodní krásy Chorvatska
Praktické informace o Maledivách Praktické informace o Maledivách
Nakupování a suvenýry z Malediv Nakupování a suvenýry z Malediv

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.