Luxusní fotokalendář z vašich vzpomínek

Chtěli byste si koupit na příští rok luxusní kalendář na zeď? Nemusíte ho kupovat, můžete si ho nechat vyrobit u HappyFoto.

Fotokalendář by si měl pořídit každý, kdo si chce uchovat cenné momenty svého života. Jedinečný kalendář s fotografiemi poslouží nejen k vlastnímu potěšení, ale také jako vynikající dárek pro vaše blízké. Třeba k Vánocům. Ale i k jiným příležitostem, protože tento originální kalendář nemusí vůbec začínat lednem.

07-kalendar s lyzovackou

Luxusní fotokalendář na zeď vám vyrobí ve fotolaboratoři HappyFota na kvalitní fotopapír, který se vyvolává chemickou cestou stejně jako klasická fotografie. Žádné obavy, že na něm budou ulpívat otisky prstů. Vysoce kvalitní fotopapír je totiž navíc opatřen ochrannou vrstvou, která takovému znečištění či znehodnocení zabrání.

Na nástěnný fotokalendář vám postačí třináct fotografií. Ta nejlepší na titulku a pak na každý měsíc jedna. Můžete samozřejmě zvolit i možnost koláže. V takovém případě se vám do kalendáře vejde mnohem více fotografií než jen třináct. V podstatě tolik, kolik jich tam budete chtít mít.

06-kalendar s morem

Forma kalendáře přitom může být různá. Oblíbený je nástěnný kalendář, stolní, plánovací i roční. Všechny si je můžete vyrobit na stránkách společnosti HappyFoto. Po vytvoření kalendáře vás bude program srozumitelně instruovat o tom, jak si výrobek objednat. Doba zpracování objednávky jsou tři pracovní dny.

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz

V kategorii: Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Proč se vyplatí včas přemýšlet o výměně počítače a notebooku? Proč se vyplatí včas přemýšlet o výměně počítače a notebooku?
Potřebujete pohladit po duši? Potřebujete pohladit po duši?
Extra výhody i nevýhody seznamování online Extra výhody i nevýhody seznamování online
Naučte své děti speakovat Naučte své děti speakovat

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 6207 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.