Luxusní fotokalendář z vašich vzpomínek

Chtěli byste si koupit na příští rok luxusní kalendář na zeď? Nemusíte ho kupovat, můžete si ho nechat vyrobit u HappyFoto.

Fotokalendář by si měl pořídit každý, kdo si chce uchovat cenné momenty svého života. Jedinečný kalendář s fotografiemi poslouží nejen k vlastnímu potěšení, ale také jako vynikající dárek pro vaše blízké. Třeba k Vánocům. Ale i k jiným příležitostem, protože tento originální kalendář nemusí vůbec začínat lednem.

07-kalendar s lyzovackou

Luxusní fotokalendář na zeď vám vyrobí ve fotolaboratoři HappyFota na kvalitní fotopapír, který se vyvolává chemickou cestou stejně jako klasická fotografie. Žádné obavy, že na něm budou ulpívat otisky prstů. Vysoce kvalitní fotopapír je totiž navíc opatřen ochrannou vrstvou, která takovému znečištění či znehodnocení zabrání.

Na nástěnný fotokalendář vám postačí třináct fotografií. Ta nejlepší na titulku a pak na každý měsíc jedna. Můžete samozřejmě zvolit i možnost koláže. V takovém případě se vám do kalendáře vejde mnohem více fotografií než jen třináct. V podstatě tolik, kolik jich tam budete chtít mít.

06-kalendar s morem

Forma kalendáře přitom může být různá. Oblíbený je nástěnný kalendář, stolní, plánovací i roční. Všechny si je můžete vyrobit na stránkách společnosti HappyFoto. Po vytvoření kalendáře vás bude program srozumitelně instruovat o tom, jak si výrobek objednat. Doba zpracování objednávky jsou tři pracovní dny.

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz

V kategorii: Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Reklamace zboží Reklamace zboží
Bez pravidel to nejde, ani v přírodě! Bez pravidel to nejde, ani v přírodě!
LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý
Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.