Jak se zahřát v období jara?

Toto očekávané roční období je konečně tady. Také ho doslova milujete? Pokud ano, nezapomínejte na to, že po ránu, stejně jako večer, nás mohou čekat ještě poměrně chladné teploty. Jak se jim přizpůsobit? Volbou správného oblečení. To už lze nakoupit pohodlně online, například na eshopu Trendovo.cz. Ten zaujme nejenom bohatým výběrem, ale také velkou skladovou dostupností, stejně jako vás zcela určitě dokáže zaujmout také svými příznivými cenami. A co si na něm vybrat? Podívejte se s námi na několik tipů.

Kabátem nic nezkazíte

I když má řada z nás kabát spojený spíše se zimním obdobím, jsou i možnosti, kdy ho můžeme nosit i v létě. Jenom je třeba vsadit na kratší, stejně jako vzdušnější střih, ale i materiál. Tedy takový, který nás sice zahřeje, ale spíše v teplotách, které se již pohybují nad nulou. Tyto teplé dámské kabáty dnes můžeme vybírat v mnoha variantách. Pamatujte, že jaro je obdobím barev, a tomu byste měla i vy přizpůsobit svůj šatník. Určitě je dobré zapomenout na příliš tmavé a nudné odstíny, jako je černá nebo šedá. Z toho důvodu je dobré vsadit na barvy, jako jsou tyto:

  • Korálová
  • Granátová
  • Limetková

Co v teplejších dnech?

Pokud už jaro postupně přechází do své druhé fáze, znamená to, že teploty už jsou poměrně vysoké. Když to ještě není na krátký rukáv, není třeba zoufat, jelikož pohodlné dámské svetry ho dokážou dobře zastoupit. A to především tím, jak příjemně se nosí, na čemž má podíl nejenom kvalitní střih, ale i kvalitní materiál. Rozhodně nezapomínejme také na fakt spojený s tím, že potěší i bohaté varianty různých designů. Ani zde byste se neměla bát odvážných barevných kombinací. A kdy se takový svetr hodí? Může to být volnočasové nošení, stejně jako to může být varianta oblečení do práce. Nic s ním však nezkazíte ani v případě, kdy bude vaším cílem vypadat skutečně elegantně a stylově. Vyberte si právě vy ten svůj!

V kategorii: Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.