Oblečte se s ohledem na událost. Poradíme jak

Oblečení bychom neměli vybírat jenom podle toho, jak nám sedne, nebo jaké jsou venku teploty. Velmi často rozhoduje také konkrétní událost spojená s tím, kam se chystáme. Proto vám přinášíme několik tipů, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Dominuje volnočasové nošení, které je spojeno s tím, že konkrétní outfit můžete nosit:

  • Po celý běžný den
  • Na posezení s přáteli
  • Při neformální akci a oslavě

Zde hraje roli hlavně celková pohodlnost vašeho outfitu. Vhod může přijít i jeho originalita. My doporučujeme nádherná dámská trička, která je možné snadno kombinovat například se sukní, s kalhotami, stejně jako není problém použít i kraťasy. V létě volba, která nezklame.

Chystáte se na dobrou večeři?

To už je událost, která si jistě zaslouží outfit o něco zajímavější. Stejně tak je dobré volit ho v případě, kdy máte práci, ve které jste v kontaktu s lidmi. Dále to mohou být i různé firemní prezentace, stejně jako večírky, kde je vyžadován styl oblékání smart casual. Zde už tričko zaručeně nestačí, jelikož ideální volbou jsou vzorované dámské šaty. Ty nejenom skvěle vypadají, ale zároveň podtrhnou vaši ženskost. V létě potěší i svou praktičností, jelikož do horkých letních dnů jsou volba číslo jedna. Bát se určitě nemusíte ani odvážnějších barevných kombinací.

Co na doma či na sport?

Odpočíváte doma a jedinou cestou ven je situace, kdy jdete se svým psem, nebo situace, kdy musíte vynést smetí? Pokud je tomu tak, stačí se obléci s ohledem na to, abyste se cítila primárně pohodlně. V tomto ohledu budou vyhovovat pohodlné dámské teplákové soupravy, jejichž pozitivem je hlavně volnost, ale i jistota příjemného materiálu. Ne vždy je ale můžete využít jenom na doma, jelikož stejně tak přijdou vhod i na sportování – třeba běh o chladném ránu, nebo večeru. I zde oceníte kombinaci pohodlnosti, stejně jako volnosti pohybu.

V kategorii: Krása

Mohlo by Vás zajímat:

Bez pravidel to nejde, ani v přírodě! Bez pravidel to nejde, ani v přírodě!
LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý
Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální
Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli? Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.