Jak vybrat správnou náplň do tiskárny?

Máte domácí tiskárnu a tisknete na ní? Pokud ano, je čas od času nutné vyměnit její náplň. Jak na to? Nejlépe podle návodu. Nejprve je ale nutné danou náplň zakoupit. A jak vybrat tu pravou? Podívejte se. Nejprve je třeba vědět, zda máte tiskárnu inkoustovou, nebo laserovou. Pokud jde o první možnost, nabízíme cartridge. Pokud o druhou, jsou to tonery. Dále je dobré zjistit si konkrétní typ tiskárny, což zjistíte třeba z jejího štítku, stejně jako to můžete zjistit i na faktuře.

Originální, nebo alternativní?

Otázka, která s výběrem přímo souvisí. Na trhu existují dvě tyto hlavní možnosti. První z nich je spojena přímo se značkou daného výrobce, od kterého máte tiskárnu. Jsou to třeba originální tonery HP. Druhý typ už s konkrétní značkou spojený není, jelikož danou náplň vyrábějí externí firmy, buď se svým logem, nebo zcela bez něho. Mnoho lidí dnes volí spíše možnost číslo dvě. Důvodů je několik a ty nejvýraznější jsou tyto:

  • Výrazně nižší cena
  • Srovnatelná kvalita tisku
  • Možnosti vyšších kapacit náplní

Samozřejmě konkrétní volba je vždy na vás. S kompatibilitou by dnes neměl být absolutně žádný problém a současné tiskárny si poradí s oběma zmíněnými i dostupnými možnostmi.

Vyberte správný typ

Jste v segmentu, který potřebujete? Pokud ano, už zbývá jenom poslední krok, kterým je výběr správného typu. Zde se vraťme k označené vaší tiskárny, která vám k tomu pomůže. Dnes už není problém zadat její název do hledání a přesně zjistíte, co je pro ni určeno. Mluvíme logicky o nákupu online, což má i další výhodu. Kromě jednoduchosti zde můžete pořídit i nejlevnější tonery Samsung, nebo tonery i cartridge jakékoliv jiné značky. Proč hledět i na cenu? Jelikož výrazně snížíte náklady na samotný tisk, což může být i v běžných domácnostech poměrně důležité. Ve firmách je to dokonce jedno s kritérií samotného výběru.

V kategorii: Počítač

Mohlo by Vás zajímat:

Peníze do Nadace DRFG posílají také sami zaměstnanci skupiny Peníze do Nadace DRFG posílají také sami zaměstnanci skupiny
Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat? Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat?
Jak by měla vypadat pracovní obuv Jak by měla vypadat pracovní obuv
Novinka: povlečení od HappyFoto do každé postele! Novinka: povlečení od HappyFoto do každé postele!

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.