Filmové tipy na leden

ring

Zpátky do ringu (v ČR od 2.1.2014)

Je to už skoro čtyřicet let, co si Stallone coby Rocky poprvé nasadil boxerské rukavice a spolu s Apollo Creedem si vymlátili rozum z hlavy. Od té doby se do filmového ringu vrátil ještě mnohokrát a zatím nikdy nezklamal. Ve snímku Zpátky do ringu si roli boxera střihne také, ale už ne coby Rocky, ale jako stárnoucí boxer Henry „Razor“ Sharp, který se po mnoha letech utká se svým rivalem, bývalým Zuřícím býkem, Robertem De Nirem.

Vzhledem k tomu, že je De Nirovi 72 a Stallonemu 67 let, tak nečekejte žádné drama s nabušenými akčními scénami, ale komedii. Za vše mluví režisér Peter Segal, který má na svědomí i podařenou Trestnou lavici a 50x a stále poprvé, takže se můžete těšit na příjemný snímek pro vyplnění nudného odpoledne.

47 Róninů (v ČR od 2.1.2014)

Rónin je samuraj, který přišel o svého pána a tím i o svoji čest a v lednovém snímku jich uvidíte hned 47. Jejich pán se totiž stal obětí spiknutí zákeřného Lorda Kira a čarodějky Mizuki. Róninové se jim samozřejmě chtějí pomstít, jenže sami nemají šanci. Potřebují výjimečného bojovníka, spasitele, který je povede do vítězné bitvy. Takového člověka nakonec najdou a není to nikdo jiný, než Neo… Tedy Keanu Reeves v roli britskojaponského míšence Kaie.

47-ronin-posters-featured

 Jedná se už o sedmé převaření příběhu 47 Róninů, akorát, že tenhle natočili Američani a hlavní hrdina je Neo – vlastně Keanu Reeves. O kvalitě nového fantasy snímku se budeme moci přesvědčit už 2 ledna, ale pravděpodobně nepůjde o žádný zázrak. Nechoďte tedy do kin s přílišným očekáváním a možná ani nebudete zklamáni. Hlavně nezapomeňte, že veškerá podobnost s Matrixem je zcela náhodná.

Paranormal Activity: Prokletí (v ČR od 9.1.2014)

První Paranormal Activity docela šlo. Celovečerní horor natočený ruční kamerou s hutnou atmosférou a dobrými lekačkami? Proč ne.  To potom už byla jen přežvýkaná kaše, která se marně snažila oprášit slávu prvního dílu. A teď? Podle režisérových slov není Paranormal Activity: Prokletí ani pokračováním předchozích dílů, ale ani jejich počátkem. Prý je to spíše takový bratránek, který se od předchozích dílů drží stranou, ale přesto se s nimi prolíná – zvláštní…

paranormal_activity_prokleti_poster1

Celý příběh se jako obvykle točí kolem duchů a party mladých lidí, kteří s sebou opravdu rádi tahají kameru. Jednoho z nich něco kousne do ruky (pravděpodobně duch) a začne se pomalu měnit. Jestli se promění ve vlkodlaka, mouchu, upíra, nebo velikonočního zajíčka, se dozvíte až v kině.

Já, Frankenstein (v ČR od 30.1.2014)

Žádný z uvedených snímků jsme zatím moc nevychvalovali, takže na konec přijde to nejlepší: Já, Frankenstein. Představte si svět, ve kterém zuří válka démonů proti chrličům. Tuto válku může rozhodnout jediný muž – Frankenstein. Zní to jako pěkná ptákovina, ale alespoň si to na nic nehraje. Bude to krásný odpočinkový film, u kterého budete moci na 90 minut vypnout mozek a vychutnat si zběsilou jízdu plnou akčních scén a zvláštních efektů.

images

Jestliže se vám líbil Van Helsing, Inkvizitor, či Abraham Lincoln: Lovec upírů, tak si Já, Frankenstein rozhodně nemůžete nechat ujít.

V kategorii: Volný čas Tags: , , , , , , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Kouzelnický učeň – Harry Potter Kouzelnický učeň – Harry Potter

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.