4 hlavní důvody, proč konečně používat erotické pomůcky

Erotické či sexuální pomůcky nejsou žádnou horkou novinkou. Naopak jsou lidstvu tak nějak vlastní a používají se již od nepaměti. Vždyť první dildo údajně pochází již z dob paleolitu a první velký rozmach „robertky“ zažily před tisíci lety ve starověkém Řecku. Přesto i v dnešní době u mnoha lidí převládá stud a strach s neznámého. Což je škoda, protože hračky pro dospělé vnáší do milostných radovánek zbrusu nový rozměr. Proč byste je měli alespoň vyzkoušet? 

1)Bohatá nabídka opravdu pro každého

Každý má jiné choutky, a zatímco někomu stačí masturbace pomocí dilda, fajnšmekr potřebuje k uspokojení nejmodernější šukací stroje. Podstatné je, že sortiment erotických pomůcek zahrnuje hračky pro úplné začátečníky i profesionální experimentátory a požitkáře. Je prakticky nemožné, abyste v neskutečně pestré nabídce nenašli nejméně jedno těšítko, které vám bude sympatické na první pohled.

2) Odhalíte svou skutečnou sexualitu

Spousta lidí bohužel netuší, co se jim ve skutečnosti v posteli líbí. Svou sexualitu se přitom paradoxně ani nesnaží prozkoumat – a bohužel se tak připravují o nepoznanou slast. Možná je to i váš případ a právě erotické pomůcky vám pomůžou zlepšit kvalitu sexuálního života. Konečně budete mít jasno v tom, co se vám líbí (a nelíbí) a začnete se na milování těšit.

3) Masturbací ku zdraví

Sebeuspokojování není „pouze“ neskutečně příjemné, mnohé studie odhalily, že organismu prospívá i po jiných stránkách. Ulevuje od stresu, zlepšuje spánek a v neposlední řadě navozuje dobrou náladu. Jenomže „ruční práce“ je tak trochu nuda a stereotyp – mnohem větší zábavu nabízí vibrátory, XXL dilda a další skvělé pomůcky.

4) Okořeníte svůj vztah

Erotické hračky nejsou určeny pouze pro „sólo akce“, naopak jsou jako stvořené pro partnerské hrátky. Pokud máte pocit, že sex už není tak žhavý jako na začátku vztahu (což je mimochodem zcela běžné a není to důvod pro výměnu partnera), dopřejte si pořádnou porci nových zážitků prostřednictvím těch správných hraček.

A ještě něco. Nemusíte se stydět – sexuální pomůcky používá mnohem více lidí, než možná tušíte. Jen pod stromečkem najde nějakou tu hračku každý třetí.

V kategorii: Rodina, Volný čas, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.