Chcete koupit pískoviště? Poradíme, jak vybrat to správné!

Pokud chcete vašim dětem dopřát hru, která je bude bavit a snad nikdy je neomrzí, vsaďte právě na pískoviště. Děti hru s pískem milují. Mohou se při ní totiž vyřádit a navíc při ní rozvíjí i fantazii. Aby byla hra dokonalá, musíte vybrat to správné pískoviště. Poradíme vám, jak na to a ukážeme si velice zajímavou novinku.

Podle čeho vybrat pískoviště?

V současné době je možné vybírat z mnoha zajímavých modelů. Vybrat je možné pískoviště ze dřeva nebo z plastu. Obě varianty mají své jisté výhody i nevýhody. Pravdou je, že více populární jsou dnes plastová pískoviště. Důvod je jednoduchý. Plastová pískoviště jsou většinou levnější, jsou k dostání v mnoha zajímavých provedeních, jsou i bezpečnější, nevyžadují téměř žádnou údržbu a hlavně – skvěle vypadají. Mohou se stát i výrazným prkem zahrady.

Na co si dát při výběru pískoviště pozor

Je ovšem nutné, dát si při jejich výběru pozor. Pozornost věnujte kvalitě plastu. Plast musí být tvrdý a silný, jedině tak je zaručena vysoká odolnost. Dobré plastové pískoviště nesmí mít žádné ostré hrany, o které by se děti mohly poranit. Ideální je, pokud pojme více než 100kg písku. Mělo by mít také kryt, který zabrání vniku nečistot do písku.

Co říkáte na Pískoviště Summertime?

788900_a_1

Mezi novinky na českém trhu patří stylové Pískoviště Summertime od amerického výrobce hraček Step. Pískoviště vyniká nad ostatními svou konstrukcí. Je totiž spojeno i s piknikovým stolkem. Děti si tak mohu od hry na písku odpočinout u svačiny nebo hrát na stolku různé hry. Celý den tak mohu být na svém milovaném místě. Super je, že k tomuto pískovišti patří praktický slunečník. V balení jsou i dvě lopatky a misky, jako základní výbava.

Tip – zajímavé hračky na písek najdete ZDE. 

Toto a další druhy moderních pískovišť nabízí obchod kuchynky-hracky.cz. Těšit se můžete nejen na super kvalitu. V obchodě poskytují na vybraná pískoviště slevy a možné je získat i dopravu zdarma. Vybírat zde můžete i další hračky jako například dětské kuchyňky, odrážedla, domečky pro panenky a další.

V kategorii: Rodina, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

2 Responses "Chcete koupit pískoviště? Poradíme, jak vybrat to správné!"

  1. lenka napsal:

    vypadají skvěle!!!!!

  2. pavel napsal:

    zajímavé čtení! děkuji

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.