Češky se ostýchají nákupu vibrátoru

Přestože u nás považujeme sex za otevřené téma, o kterém si s přáteli rádi popovídáme, v jedné sexuální otázce stále za pokulháváme za západem. Téma erotických pomůcek je pro nás stále ještě tabu. Na západě má doma vibrátor kolem 70% žen, zatímco u nás to není ani polovina. Čím to je, že se české ženy obávají nákupu erotické pomůcky?

Zřejmě to souvisí s opožděným rozvojem trhu s erotickým zbožím. Za komunistů byl robertek, jak se vibrátoru lidově říkalo, vzácnost z dovozu a k dispozici jich bylo sotva několik stovek. Po revoluci se trh otevřel a vznikaly první sexshopy. Nicméně v českých ženách stále přetrvával pocit, že sexshop je něco jako vykřičený dům a slušná dáma by se mu měla obloukem vyhnout. Nevalné pověsti sexshopů nepřidal ani prodej pornokazet.

Situace se naštěstí pozvolna mění. Prodej erotických pomůcek se rychle přesunul na internet. Kamenné obchody s erotikou slouží spíše jako výdejní místo a možnost ošahání si pomůcky pro odvážnější uživatele. Drtivá většina prodejů probíhá na internetu. S tím souvisí i informace, které zákaznice k pomůckám hledají. U online nákupů je důležitý popis erotické pomůcky. Ty eshopy stále dost opomíjí a potenciální kupec nedostane požadované informace. Navíc, máme na českém trhu na výběr asi dvě stovky vibrátorů.

Jak vybrat tedy ten nejlepší? Můžeme navštívit nějaký recenzní web. V zahraničí hojně rozšířené weby, které nabídnou podrobnou recenzi s výčtem funkcí a obvykle i srovnávací žebříčky. V tabulce pořadí si jednoduše vyberete ten nejlepší vibrátor, s optimální cenou a prokliknete se na daný eshop, který jej nabízí za nejlepší cenu. U nás je takovým recenzním webem například https://vibratory.org s mnoha srovnávacími tabulkami a desítkami podrobných recenzí. Autoři webu sami pomůcky testují, takže recenze a pořadí vychází z reálných zkušeností uživatelů.

Nebojte se nákupu erotických pomůcek. Se správnou sexuální hračkou zažijete nespočet orgasmů jak sama, tak pomůcku využijte i v partnerském sexu. Váš sexuální život bude mnohem pestřejší a bude mít sex častěji než doposud. A pár tipů co hledat. Nejprodávanější vibrátory jsou masážní vibráční hlavice, samopřirážecí vibrátory nebo vibrátor s dráždidle na klitoris. V posledních letech získávají na oblibě i luxusní womanizery.

V kategorii: Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.