Reklamní bonbony osladí zákazníkům život

Jdete kolem stánku, když tu náhle spatříte misku plnou lesklých obalů. Zastavíte se a bez rozmýšlení si nabídnete bonbon pro sebe, další tří strčíte do kapsy na později či pro partnerku a děti. Zatímco vy máte pocit, že jste získali odměnu zdarma, ve skutečnosti jde o účinnou reklamní strategii.

Reklamní bonbony staví na jednoduchém principu, lidé vyhledávají to, co je jim příjemné. A protože sladké věci většině z nás příjemné jsou, reklamní bonbony zajistí, že se při jejich konzumaci cítíme dobře.

Sladká radost za minimální náklady

Možná jste někdy uvažovali nad tím, proč jsou firmy i živnostníci ochotni bonbony nabízet každému bez ohledu na to, zda zakoupil jakoukoli službu. Odpověď tkví v nízkých nákladech na pořízení. Malé a jednoduché reklamní bonbony lze pořídit pod 1 Kč za kus a to včetně potisku obalu logem společnosti. Reklamní předměty jsou navíc daňově uznatelnou položkou, proto reálné náklady pro firmy mohou být za jistých okolností zcela nulové.

Za minimální či přímo nulové náklady tak společnost potěší své potenciální zákazníky a část z nich může motivovat k pořízení výrobků či služeb. Zapomenutý reklamní bonbon v kapse se může objevit ve správný čas na správném místě a ukázat tak logo či kontaktní údaje zrovna ve chvíli, kdy je to potřeba. Popřípadě může připomenout výrobek či službu, o níž potenciální zájemce uvažoval.

Reklamní bonbony se vyplatí

Reklamní bonbony jsou výborný a univerzální reklamní předmět jak pro firmy, tak pro lidi, kteří je budou konzumovat. Firmy a živnostníci získají velmi levnou reklamu, lidé získají zdarma drobnost pro zlepšení nálady.

Pokud uvažujete o pořízení bonbonů, doporučujeme vybrat takovou reklamní agenturu, která dokáže zajistit kvalitní produkt a současně také potisk. Reklamní agentura Propaq nabízí širokou škálu variant a chutí reklamních bonbonů, lízátek, sušenek či čokolád, stejně jako potisk podle vašich představ.

V kategorii: Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Peníze do Nadace DRFG posílají také sami zaměstnanci skupiny Peníze do Nadace DRFG posílají také sami zaměstnanci skupiny
Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat? Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat?
Jak by měla vypadat pracovní obuv Jak by měla vypadat pracovní obuv
Novinka: povlečení od HappyFoto do každé postele! Novinka: povlečení od HappyFoto do každé postele!

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.