Paintball v Praze

Rádi bychom Vám představili Paintball-Prague.cz v Praze, který je plný zábavy a nezapomenutelných zážitků pro všechny věkové skupiny.

Jedním z největších lákadel tohoto paintballového areálu je nejnovější herní mapa Nuclear Town. Toto adrenalinové hřiště vás vtáhne do světa akce a napětí. Možná se vám bude zdát povědomé, je totiž replikou mapy Nuke Town z populární střílečky „Call of Duty“. Hřiště nabízí promyšlené prostředí, které otevírá dveře ke kreativním taktikám a strategiím ve hře. Pokud jste připraveni na nezapomenutelné paintballové dobrodružství, pak je nové paintballové hřiště Nuclear Town místo, kam byste měli zamířit.

V areálu Paintball Prague však najdete ještě další úžasná hřiště, která nabízejí rozmanité zážitky. Military Field vás přenese do prostředí vojenského konfliktu, Vietnam Field zase nabídne autentickou atmosféru bojiště z dob války ve Vietnamu. Pro ty, kteří preferují sportovní prostředí, je tu Sport Field, který umožňuje dynamickou a akční hru.

Paintball Prague je také ideální pro firemní akce, jako je teambuilding. Jedná se o skvělou aktivitu, která umožňuje stmelení týmu a vytvoření silných pracovních vazeb. Strategické scénáře zajišťují nezapomenutelné zážitky, které podporují spolupráci, strategické myšlení a posilování vztahů mezi zaměstnanci. Pro firemní týmy je Paintball Prague místem, kde se mohou zaměstnanci bavit a překonávat výzvy společně. Zároveň se můžete těšit i na doprovodné aktivity, občerstvení či večerní party.

Rozlučka se svobodou je v Paintball Prague jednou z hlavních specialit. Nabízí širokou škálu aktivit a scénářů, které umožní budoucímu ženichovi nebo nevěstě zažít nezapomenutelný a adrenalinový zážitek před svatbou. Od adrenalinových scénářů až po speciální hry, jako je například „Rabbit Hunt“, kdy bude ženich ve vtipném oblečku utíkat před svými kamarády. Rozlučka se svobodou v Paintball Prague je zaručeně zábavným a nezapomenutelným začátkem večera.

Nezapomínáme ani na nejmenší návštěvníky. Děti zde zažijí skvělý adrenalinový zážitek při dětských oslavách, školních akcích či třídních výletech. S dětským vybavením a zbraněmi s redukovanou úsťovou rychlostí nejsou zásahy příliš silné a děti mohou bezpečně a zábavně hrát.

Po vyčerpávajícím paintballovém zápase si mohou návštěvníci odpočinout a relaxovat v novém zázemí či Chill-out zóně. Tato oblast nabízí pohodovou atmosféru, kde si návštěvníci mohou odpočinout na lehátkách, vychutnávat si čepované pivo či míchané drinky, probírat hru s ostatními hráči a poslouchat muziku. Pro milovníky grilování je k dispozici gril, kde si můžete připravit maso od místního řezníka. A pokud Vás láká něco trochu netradičního, můžete si vyzkoušet hod sekerou na terč a ukázat svou přesnost.

Pro více informací navštivte webové stránky Paintball Prague. https://paintball-prague.cz

V kategorii: Volný čas, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.