Zmoderněte si svou domácnost rychlostí blesku

Při budování svého domu ze všeho nejdříve dbejte na správné sladění oken a dveří. Jistě se setkáváte s čím dál více lidmi, kteří mají okna, dveře nebo garážová vrata zcela z jiného materiálu. Tato kombinace ale působí extrémně nevkusně a kazí celkový vhled jinak hezkého domu.  Proto při plánech každé novostavby tak dbejte na to, abyste tyto tři artikly měli ze stejného materiálu a ve stejně barvě.

Velké chyby také spočívají v předsíni. Každý si myslí, že je to pouze místnost, kde se ukládají bundy, jsou tam věšáky pro odkládání kabátů, botníky a zrcadlo. Ovšem jedná se o daleko víc. Vždyť předsíň je úplně první místo, co uvidí vaše návštěvy. Už při prvním pohledu si musí říct, že to v domě máte velice krásné a že vás to jistě stálo nějaké peníze, což samozřejmě stálo. Dbejte na vhodné vymalování, na dekorace, obrazy a květiny. Vyhýbejte se ale těm pestrobarevným květinám, jež vykvetou květy všemi různých barev, a tak vám zničí tu vaši vyváženost ve dvou kontroverznějších barvách. Buďte zkrátka trošku nápaditý a kupte si vkusnou stálezelenou rostlinku, která vám zútulní i tuto první místnost domu.

Dále dbejte i na další trendy, kterých je i v bydlení habaděj (nejen v módním světě). Myslete na to, že moderní domácnost je stálá záležitost. V bydlení se aktuální novinky a hity nemění tak často jako v módě samotné, proto nábytek, který si nakoupíte, můžete vlastnit dobrou řadu let. Jelikož s tímto nábytkem a jiným zařízení budete takto dlouho žít, je dobré neudělat hned prvně chybu. Proto zkuste zapojit svou fantazii, přečtěte si nejrůznější tipy a rady v této oblasti bydlení v novém internetovém magazínu Moestar.cz a vytvořte si zcela moderní domácnost, kterou vám budou závidět nejen sousedi, ale i příchozí návštěvy. Nejprve však svým výběrem musíte uchvátit sebe, nikoliv druhé. Vybírejte tedy pokaždé podle vašeho uvážení. Ne každý moderní kousek je hezký. Záleží pouze na vašem stylu.

V kategorii: Domácnost

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.