Zmoderněte si svou domácnost rychlostí blesku

Při budování svého domu ze všeho nejdříve dbejte na správné sladění oken a dveří. Jistě se setkáváte s čím dál více lidmi, kteří mají okna, dveře nebo garážová vrata zcela z jiného materiálu. Tato kombinace ale působí extrémně nevkusně a kazí celkový vhled jinak hezkého domu.  Proto při plánech každé novostavby tak dbejte na to, abyste tyto tři artikly měli ze stejného materiálu a ve stejně barvě.

Velké chyby také spočívají v předsíni. Každý si myslí, že je to pouze místnost, kde se ukládají bundy, jsou tam věšáky pro odkládání kabátů, botníky a zrcadlo. Ovšem jedná se o daleko víc. Vždyť předsíň je úplně první místo, co uvidí vaše návštěvy. Už při prvním pohledu si musí říct, že to v domě máte velice krásné a že vás to jistě stálo nějaké peníze, což samozřejmě stálo. Dbejte na vhodné vymalování, na dekorace, obrazy a květiny. Vyhýbejte se ale těm pestrobarevným květinám, jež vykvetou květy všemi různých barev, a tak vám zničí tu vaši vyváženost ve dvou kontroverznějších barvách. Buďte zkrátka trošku nápaditý a kupte si vkusnou stálezelenou rostlinku, která vám zútulní i tuto první místnost domu.

Dále dbejte i na další trendy, kterých je i v bydlení habaděj (nejen v módním světě). Myslete na to, že moderní domácnost je stálá záležitost. V bydlení se aktuální novinky a hity nemění tak často jako v módě samotné, proto nábytek, který si nakoupíte, můžete vlastnit dobrou řadu let. Jelikož s tímto nábytkem a jiným zařízení budete takto dlouho žít, je dobré neudělat hned prvně chybu. Proto zkuste zapojit svou fantazii, přečtěte si nejrůznější tipy a rady v této oblasti bydlení v novém internetovém magazínu Moestar.cz a vytvořte si zcela moderní domácnost, kterou vám budou závidět nejen sousedi, ale i příchozí návštěvy. Nejprve však svým výběrem musíte uchvátit sebe, nikoliv druhé. Vybírejte tedy pokaždé podle vašeho uvážení. Ne každý moderní kousek je hezký. Záleží pouze na vašem stylu.

V kategorii: Domácnost

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.