Vkus má rád opravdovou kvalitu

Tak to prostě je už odjakživa. Každý by se měl oblékat tak, jak to nejlépe s ohledem na jeho finanční možnosti jde. Lépe je mít ve skříni pár kusů perfektně padnoucích kusů oblečení, které jsou do detailu vypracované, než plnou skříň mnohdy nekvalitních a dost neforemných hadříků. Pokud zrovna nešijeme u krejčího, ale vybíráme si tedy z konfekce, vždy je nutné pečlivě měřit a zkoušet. Vybíráme si osvědčené střihy, o kterých víme, že nám padnou. Dále podle materiálu a detailního propracování. Investice do vysoce kvalitního oblečení a také obuvi se nám opravdu vždy vyplatí. Obzvláště pak u klasických, mnohdy nadčasových nestárnoucích modelů. Platí to i pro veškeré doplňky. Šále i taška je prostě důležitá. Kvalita a nadčasovost se vždy cení.

Pamatujte vždy také na umírněnost, doplňky noste sladěné, třeba pásek v barvě bot. Nikdy to nepřehánějte. K výrazným hodinkám si nebereme už na druhou ruku žádný náramek ani třeba výrazný prsten. Jeden doplněk nechte vždy vyniknout a netříštěte pozornost. Lidé, kteří mají vkus, pak nikdy nepůsobí jakkoliv lacině. Střih je opravdu mocný čaroděj. Zrcadlo odráží naše přednosti, ale i nedostatky a s těmi je potřeba také pracovat. Ukáže nám, co vyzdvihnout a co naopak zase potlačit. Správně střižené kusy oblečení dokáží udělat s tělem a proporcemi zázraky. Stejně tak i vhodně zvolená barva, kterou zaručí třeba osobní barevná typologie. Oblek renomované značky nesmí mít zmuchlaný límeček, na kravatě nesmí být flek, na kalhotách chlupy a zablácené nevyčištěné boty.

Tip: luxusní náramky z minerálů

Vkus jde ruku v ruce také s čistotou a s péčí o sebe sama. Základem je osobní hygiena, celková upravenost, čisté oblečení a zejména obutí. Celkově upravený zevnějšek vždy vypovídá hodně i o vaší povaze. Nenosí se o dvě čísla větší vytahané svetry, sešlapané sandály, vytahané kalhoty a nesourodé kombinace výrazných barev. Muži, kteří mají opravdový vkus, to vědí a umějí sladit. A pokud to zatím neznají, pak jsou ochotni hledat svůj styl, naslouchat a učit se. Vkusné oblékání stojí za to.

V kategorii: Krása

Mohlo by Vás zajímat:

Paintball v Praze Paintball v Praze
Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.