Vkus má rád opravdovou kvalitu

Tak to prostě je už odjakživa. Každý by se měl oblékat tak, jak to nejlépe s ohledem na jeho finanční možnosti jde. Lépe je mít ve skříni pár kusů perfektně padnoucích kusů oblečení, které jsou do detailu vypracované, než plnou skříň mnohdy nekvalitních a dost neforemných hadříků. Pokud zrovna nešijeme u krejčího, ale vybíráme si tedy z konfekce, vždy je nutné pečlivě měřit a zkoušet. Vybíráme si osvědčené střihy, o kterých víme, že nám padnou. Dále podle materiálu a detailního propracování. Investice do vysoce kvalitního oblečení a také obuvi se nám opravdu vždy vyplatí. Obzvláště pak u klasických, mnohdy nadčasových nestárnoucích modelů. Platí to i pro veškeré doplňky. Šále i taška je prostě důležitá. Kvalita a nadčasovost se vždy cení.

Pamatujte vždy také na umírněnost, doplňky noste sladěné, třeba pásek v barvě bot. Nikdy to nepřehánějte. K výrazným hodinkám si nebereme už na druhou ruku žádný náramek ani třeba výrazný prsten. Jeden doplněk nechte vždy vyniknout a netříštěte pozornost. Lidé, kteří mají vkus, pak nikdy nepůsobí jakkoliv lacině. Střih je opravdu mocný čaroděj. Zrcadlo odráží naše přednosti, ale i nedostatky a s těmi je potřeba také pracovat. Ukáže nám, co vyzdvihnout a co naopak zase potlačit. Správně střižené kusy oblečení dokáží udělat s tělem a proporcemi zázraky. Stejně tak i vhodně zvolená barva, kterou zaručí třeba osobní barevná typologie. Oblek renomované značky nesmí mít zmuchlaný límeček, na kravatě nesmí být flek, na kalhotách chlupy a zablácené nevyčištěné boty.

Vkus jde ruku v ruce také s čistotou a s péčí o sebe sama. Základem je osobní hygiena, celková upravenost, čisté oblečení a zejména obutí. Celkově upravený zevnějšek vždy vypovídá hodně i o vaší povaze. Nenosí se o dvě čísla větší vytahané svetry, sešlapané sandály, vytahané kalhoty a nesourodé kombinace výrazných barev. Muži, kteří mají opravdový vkus, to vědí a umějí sladit. A pokud to zatím neznají, pak jsou ochotni hledat svůj styl, naslouchat a učit se. Vkusné oblékání stojí za to.

V kategorii: Krása

Mohlo by Vás zajímat:

Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli? Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?
Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny
ČOV bez zbytečných úřadů ČOV bez zbytečných úřadů
TOP 5 rekvalifikačních kurzů pro rok 2021 TOP 5 rekvalifikačních kurzů pro rok 2021

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.