Sportujte z pohodlí domova! Správně zvolený rotoped zlepší Vaši kondici…

Rotoped je velmi oblíbený mezi jedinci obou pohlaví a různých věkových kategorií. Na rozdíl od klasického kola je vhodný i pro starší jedince, kteří potřebují pohyb ze zdravotních důvodů. Rotoped poskytuje stabilní oporu, ale zároveň se dají posilovat svaly a procvičovat klouby. Vhodný může být i jako součást rehabilitace. Chcete si také nějaký pořídit, ale v tomto sortimentu se neorientujete? Níže naleznete pár typů pro výběr toho nejvhodnějšího …

Výběr rotopedu podle uživatele i účelu

V zásadě je potřeba rotoped vybírat dle jeho uživatele. Pro udržení kondice je zapotřebí jiný než pro hubnutí atd. Svou roli hraje i váha a výška osob, jenž budou toto náčiní aktivně využívat. K dostání jsou levné rotopedy, u kterých se zátěž  nastavuje manuálně, ale rovněž i ty, které se ovládají digitálně. Každému z nás vyhovuje něco jiného, ale nebojte se, každý si přijde na své!

Kromě zlepšení fyzické kondice pomáhá pravidelné cvičení také zlepšovat krevní oběh. Po nějaké době můžete změnu pociťovat i při dýchání. Potřebujete posílit hýždě a stehna? Pak je pro Vás toto sportovní náčiní tou správnou volbou.

Rotopedy jsou různě konstruovány, mají odlišnou nosnost a brzdový systém, i když ten je u většiny modelů na magnetickém principu, což zaručuje velmi tichý chod. Během cvičení tak nebudete rušit zbytek rodiny např. při sledování televize. Některé jsou určené pro časté a aktivní využívání, ale jiné naopak jen na občasné používání.

Základ nebo multifunkční přístroj?

Rotoped, který je ovládaný manuálně poskytuje pouze základní služby, jako je volba zátěže, nastavitelná výška sedadla či nastavitelná výška řidítek.

U modelů, jenž jsou ovládány digitálně, máme více možností. Součástí jsou jednoduché počítače, které měří rychlost či ujeté kilometry. Pokud investujete větší obnos, může Váš model obsahovat i propracovanější počítač, který může například zaznamenat Vaši tepovou frekvenci či spálené kalorie.

V kategorii: Krása, Volný čas, Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík *** Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***
Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory
Tři důvody, proč navštívit Beskydy Tři důvody, proč navštívit Beskydy
Pro klid duše si pojistěte svůj majetek! Pro klid duše si pojistěte svůj majetek!

2 komentáře "Sportujte z pohodlí domova! Správně zvolený rotoped zlepší Vaši kondici…"

 1. Cleanmooro napsal:

  This Cleaning specialized company is giving close attention professionalismtheir employees and monitors the timely growth of their qualification. To our experts by virtue of the more challenging works, all will ensure the cleanliness of the most inaccessible sites.
  You can choose suitable for you personally work schedule – day night or evening.

  Coming maid is personal housekeeper, she comes at any convenient for client time and does the list in advance sounded of tasks. This Today in-demand work, which can allow to maintain office, apartment, house, or other housing in order, and not wasting all free times of Day on the decision all household problems. Ifyou required coming housekeeper Hillcrest, our employeesfirms provide her just for you.

  Us you can always order service „maid service“ Hollis two times in one week . Housekeeper will coming to you in advance agreed time of day, and execute preset list of work . To client remains only evaluate high quality implementedservices and enjoy clean and cozy housing .

  Maid quotes NY – Maids Brooklyn

 2. Cleanmooro napsal:

  Our Cleaning firm is giving great attention skilltheir workers and observes the timely growth of their qualification. To our experts by virtue of the most difficult works, they will ensure the cleanliness of the most inaccessible sites.
  Select suitable for you work schedule – day-night-evening.

  Maid is personal assistant, she comes at suitable for client time and does the list on the eve sounded of tasks. It is now fashionable work, which can allow to maintain house or apartment, as well as office in order, and not spending all free from work your time on the decision homemade problems. AT case ifyou require coming servant The Meatpacking District, our employees provide maid just for you.

  our company you can always order worker- maid Bayside two times in month / week. Maid will come to you in advance agreed time of day, and produce specified list of processes . to you personally need only then already evaluate quality made work and admire clean and comfortable apartment.

  Maids cleaning NY – Maids Brooklyn

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.