Potřebujete pohladit po duši?

Pusťte si nový klip třináctileté zpěvačky a herečky Emy Karpeles  k její písničce Zítra bude líp. Uslyšíte příjemnou melodii, krásný zpěv a sdělení, které vás může povzbudit v době, kdy většině z nás příliš do zpěvu není.

Kromě Emy a jejích kolegyň se v klipu mihne i známá zpěvačka Jitka Zelenková, mohl by vás upoutat i krásný neokoukaný výhledna pražské střechy.

Ema Karpeles není v oboru žádná začátečnice. Její předchozí píseň Vrásky z lásky bodovala na medailových pozicích po 10 týdnů v hitparádě Radia Junior, aby se tak dostala do Síně slávy. Pokud vás její zpěv zaujme, podívejte se na její další klipy na YouTube. https://www.youtube.com/channel/UCkhRP7ZcsfeH3U3iRr7DlBw

Láska ke zpěvu, hudbě a herectví Emu provází celé dětství.

Od čtyř let zpívala ve sboru Zvoneček, později přešla do Kühnova dětského sboru. S tím vystupovala pravidelně na různých koncertech v České republice i v zahraničí.

Zpívala vokály na turné Aně K., v 02 aréně v rámci projekce Pán prstenů, na benefičním koncertě Kapka naděje, v Rudolfinu a dalších akcích.

Také hrála v dětských rolích v Národním divadle a Stavovském divadle. Hrála i malého elfa v rámci letních Shakespearovských slavností na Pražském hradě.

K srdci jí přirostlo každoroční  vystupování v rámci charitativního koncertu České televize Světlo pro světlušku.

V jedenácti letech se se sborem v dobrém rozloučila a rozhodla se pro sólovou dráhu. Postupně se přidávaly herecké role v několika filmech, známých televizních seriálech a reklamách. Šest let hrála andělíčka v představení O psaníčkovém andělíčkovi herců Karla Zimy a Jarmila Škvrny.

Větších filmových rolí se dočkala v minulém roce, kdy hrála ve dvou zahraničních filmech Violet a 17. listopad.

Oblíbila si také dabing a ráda využívá příležitostí, kde může moderovat pořady pro své vrstevníky.

Karanténa a zákaz divadelních představení přerušily její vystupování v divadelní talk show Splněná přání Jiřího Zbořila, kde zpívá po boku Moniky Absolonové nebo Heidi Janků. Ema věří, že představení budou v budoucnu obnovena, a že znovu bude zpívat pro své příznivce, kterých stále přibývá.

Těšte se společně s Emou Karpeles na lepší časy a poslechněte si její Zítra bude líp.

https://www.youtube.com/watch?v=C9qfOkKomXc

V kategorii: Kultura

Mohlo by Vás zajímat:

Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.