Potřebujete pohladit po duši?

Pusťte si nový klip třináctileté zpěvačky a herečky Emy Karpeles  k její písničce Zítra bude líp. Uslyšíte příjemnou melodii, krásný zpěv a sdělení, které vás může povzbudit v době, kdy většině z nás příliš do zpěvu není.

Kromě Emy a jejích kolegyň se v klipu mihne i známá zpěvačka Jitka Zelenková, mohl by vás upoutat i krásný neokoukaný výhledna pražské střechy.

Ema Karpeles není v oboru žádná začátečnice. Její předchozí píseň Vrásky z lásky bodovala na medailových pozicích po 10 týdnů v hitparádě Radia Junior, aby se tak dostala do Síně slávy. Pokud vás její zpěv zaujme, podívejte se na její další klipy na YouTube. https://www.youtube.com/channel/UCkhRP7ZcsfeH3U3iRr7DlBw

Láska ke zpěvu, hudbě a herectví Emu provází celé dětství.

Od čtyř let zpívala ve sboru Zvoneček, později přešla do Kühnova dětského sboru. S tím vystupovala pravidelně na různých koncertech v České republice i v zahraničí.

Zpívala vokály na turné Aně K., v 02 aréně v rámci projekce Pán prstenů, na benefičním koncertě Kapka naděje, v Rudolfinu a dalších akcích.

Také hrála v dětských rolích v Národním divadle a Stavovském divadle. Hrála i malého elfa v rámci letních Shakespearovských slavností na Pražském hradě.

K srdci jí přirostlo každoroční  vystupování v rámci charitativního koncertu České televize Světlo pro světlušku.

V jedenácti letech se se sborem v dobrém rozloučila a rozhodla se pro sólovou dráhu. Postupně se přidávaly herecké role v několika filmech, známých televizních seriálech a reklamách. Šest let hrála andělíčka v představení O psaníčkovém andělíčkovi herců Karla Zimy a Jarmila Škvrny.

Větších filmových rolí se dočkala v minulém roce, kdy hrála ve dvou zahraničních filmech Violet a 17. listopad.

Oblíbila si také dabing a ráda využívá příležitostí, kde může moderovat pořady pro své vrstevníky.

Karanténa a zákaz divadelních představení přerušily její vystupování v divadelní talk show Splněná přání Jiřího Zbořila, kde zpívá po boku Moniky Absolonové nebo Heidi Janků. Ema věří, že představení budou v budoucnu obnovena, a že znovu bude zpívat pro své příznivce, kterých stále přibývá.

Těšte se společně s Emou Karpeles na lepší časy a poslechněte si její Zítra bude líp.

https://www.youtube.com/watch?v=C9qfOkKomXc

V kategorii: Kultura

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.