Novinka: povlečení od HappyFoto do každé postele!

Jestli se vám zdají povlečení z obchodů nudná, můžete si vytvořit svoje vlastní. Není na tom nic složitého, budete potřebovat jen připojení k internetu a jednu pěknou fotku.

 

Celopotištěné oboustranné povlečení je novinkou v portfoliu naší největší české zásilkové fotoslužby HappyFoto. A mrkněte, mají tam toho pro vás ještě mnohem více. Vytvořit jakýkoli fotodárek z jedné povedené fotografie je velmi snadné.

 

Nyní už vám může být lhostejné, zda objednáte z počítače Windows nebo Mac, z chytrého telefonu Android či iOS nebo online ve webovém prohlížeči. Od května 2019 má totiž HappyFoto novou aplikaci a jakýkoli produkt včetně fotoknihy můžete připravit a sdílet mezi jednotlivými zařízeními. „A tak můžete fotoknihu začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje jednatelka HappyFoto Michaela Bílá Čížková. Mezi českými i slovenskými fotoslužbami je to zatím unikát.

V kategorii: Rodina, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.