Nechte starosti s vaší konferencí nám

Prostor pro konference nebo jinou důležitou akci by měl vyhovovat mnoha kritériím. Prvořadé je technické zázemí, moderní prostředí však vytvoří žádoucí reprezentativní dojem a o účastníky navíc musí být po všech stránkách postaráno. Hotel Gregor Brno disponuje ideálními konferenčními prostory pro pořádání širokého spektra událostí. Co přesně můžete očekávat?

Uspořádejte konferenci v hotelu Gregor Brno

Hotel Gregor Brno díky svému modernímu zázemí otevírá konferenční prostory ideální pro pořádání přednášek, prezentací, workshopů a dalších formálních setkání především obchodního charakteru, byť i kulturní akce brněnský hotel zažívá. V rámci sezóny se zde taktéž konají i plesy a sál bývá s oblibou využíván pro svatby.

Ani ideální konferenční prostory samozřejmě nesplní svůj účel, nebude-li k dispozici schopný organizační tým. Na zaměstnance hotelu Gregor Brno se v tomto směru můžete plně spolehnout.

Konferenční prostory velkého sálu

Konferenční prostory Brno jsou tvořeny primárně velkým sálem. Ten může pojmout celkovou kapacitu až 200 osob. Budete zde mít zajištěn v první řadě klid, dostatek prostoru, přirozené osvětlení, díky němuž se zde budete cítit dobře. Aby odpovídal moderním potřebám takovéto akce, nabízí velký sál i technologické zázemí v podobě dataprojektoru, možnosti připojit se na internet přes wifi atd.

Ideální konferenční prostory jsou dostatečně přizpůsobivé a i to sál hotelu Greogor splňuje. Uspořádání je možné měnit a stejná variabilita platí taktéž pro přísálí. K sálu přiléhá bar, kde lze podávat občerstvení. Vybírat je možno ze standardní nabídky hotelového menu, případně po domluvě šéfkuchař navrhne speciální sestavu jídel na základě individuálního přání klienta. Může se sestávat z moderních i tradičních pokrmů, včetně zcela specifického pojetí (vegetariánská strava atd.) V letním období se hosté rádi občerstvují i na přilehlé zahrádce.

TipRealitní kancelář brno

Další výhody, které hotel Gregor mimo konferenčních prostor nabízí

Hotel Gregor Brno je ideálním místem pro pořádání takovýchto setkání nejen proto, že může nabídnout vybavené konferenční prostory. Rovněž vyniká svou dobrou dopravní dostupností, nachází se totiž jen několik málo minut od centra moravské metropole a dalších záchytných bodů jako například OC Olympia. Nespornou výhodu představuje i vlastní hotelové parkoviště, zabezpečené a přístupné hostům zcela zdarma.

Mimo samotných konferenčních prostor samozřejmě hotel Gregor Brno nabízí též ubytování ve stylových pokojích. Těch může poskytnout hned patnáct a nechybí v nich nic pro vaše maximální pohodlí. Vybaveny jsou televizorem, pracovním stolem a samozřejmě i připojením k internetu. Splní tak spolehlivě nároky těch, kteří využijí hotelových služeb nejen na cestách za odpočinkem, ale i právě za prací.

V kategorii: Jak na to, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.