Jak se rychle dostat do formy?

Tak trošku jste zlenivěli a začíná se to na vašem těle podepisovat? Svaly ochabují a zjišťujete, že potřebuje větší velikost oblečení? Nenechte to zajít daleko! Máme pro vás několik tipů, jak se rychle dostat zpět do formy a cítit se opět báječně!

Začněte u stravy

Nejdříve se zaměřte na váš jídelníček. Měl by obsahovat vyvážený poměr bílkovin, minerálů, vitamínů, vlákniny, sacharidů a dalších složek. Základem úspěchu je, omezit na minimum konzumaci tučných a sladkých jídel, která organismus zahlcují. Pro další inspiraci si přečtěte tento článek.

Sestavte si plán

Pokud se chcete do hubnutí a cvičení vrhnout, dělejte to s rozmyslem. Je důležité si sestavit plán a určit si dílčí cíle. Ty musí být reálné. Nepiště si nesmysly typu: Do měsíce zhubnu 10 kg. Při brutální dietě to sice možné je, ale není to zdravé ani efektivní. Můžete si tím poškodit zdraví! Naopak si dávejte cíle reálně dosažitelné – např. zhubnu 2 kg. To je určitě reálné, a pokud zhubnete více, bude vás to o to více těšit.

 

Nechte si poradit

Každé začátky jsou těžké, což ani vy nesmíte podcenit. Je dobré si nechat poradit například s prováděním cviků. Zajímavou nabídku má aktuálně Kentoya Fitness posilovna Praha 10. Za svůj druhý domov si ji vybrala celá řada profesionálních trenérů. Své služby osobní trenérky zde nabízí například dvojnásobná mistryně České republiky v bodyfitness Nikol Kešelová či několikanásobný mistr ČR v kulturistice Lukáš Osladil. Má-li mít vaše cvičení smysl, obraťte se právě na ně, pomohou vám nastavit optimální trénink. Navíc – Kentoya fitness Praha 10 není obyčejnou posilovnou. Nabízí zde masáže, navštívit můžete i solárium a po náročném tréninku si zde užít zasloužený relax.

extrazivot.cz_kentoyafitness_cz_02

Nepodceňujte výbavu

Pokud se chcete rychle dostat do formy, musí vás cvičení bavit. Velký vliv na to, jak se při cvičení budete cítit, má oblečení. Vybavte se oblečením, které dokáže odvádět pot a které vám dokonale padne. Nezapomeňte na kvalitní obuv.

V kategorii: Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Paintball v Praze Paintball v Praze
Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.