Co miluje náročný kuřák

Není nikterak stará – v Číně byla vyvinuta teprve v roce 2006. Přesto si už stihla získat obrovskou popularitu a celkem běžně už ji vídáme na českých ulicích, v barech i v kavárnách. A možná jí patří budoucnost kouření.

Elektronická cigareta představuje naději, že je stále možné i přes silný tlak společnosti užít si prvotřídní kuřáckou rozkoš. Oproti klasickým cigaretám má řadu výhod, které nemohou napadnout ani ti nejmilitantnější odpůrci kouření.

Za prvé, obsahuje minimum nebezpečných látek. Oproti tabákové cigaretě, v jejímž složení se nachází až 4 000 zdraví škodlivých substancí, si elektronická cigareta vystačí jen s propylengylokolovou a glycerolovou, popřípadě čistě nikotinovou složkou.

Nemusí se zapalovat, takže u ní nehrozí riziko požárů a neznepříjemňuje život štiplavým kouřem.

Doposud nebyl spolehlivě prokázán ani negativní vliv elektronické cigarety na zdraví pasivních kuřáků.

A co je velmi aktuální pro české konzumenty: na elektronické cigarety se nevztahuje necelý rok starý zákon 65/2017, všeobecně známý též jako protikuřácký zákon.

Otázka je – může si pravý kuřák najít k elektronické cigaretě cestu, nebo ji bude vždy vnímat jen jako nutné zlo či formu tichého protestu?

Překvapivě – elektronická cigareta může zaujmout i pravé labužníky. Technologie se momentálně prudce vyvíjí, elektronické cigarety jsou různě konstrukčně řešené a každý kuřák si může najít styl, jenž mu sedí nejvíce.

Žhavou novinkou jsou elektronické cigarety skládající se z baterie, clearomizéru a náustku. Jednotlivé části se k sobě šroubují. Srdcem cigarety je clearomizér, jenž slouží jako nádobka na e-liquid (tedy samotnou náplň). Zároveň jsou clearomizéry opatřeby žhavicí spirálkou, v níž se e-liquid promění na aerosol (neboli kuřáky milovaný hutný dým).

Clearomizéry Joyetech disponují nejen vynikající chutí, ale uhlazeným designem. Tyto clearomizéry kouření povyšují na luxusní zážitek. Milovníky uhlazeného vkusu jistě zaujme možnost barevně sladit clearomizéry Joyetech se zbytem e-cigarety.

Objevte i vy svět elektronických cigaret. Ideální volba pro ty, kteří chtějí pokračovat v kuřácké tradici levněji, bezpečněji a ve vybraném stylu.

V kategorii: Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Jak uhlídat své potomky, když jsou venku? Jak uhlídat své potomky, když jsou venku?
Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku
Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.