Byty v atraktivní lokalitě? Na Vackově probíhá další výstavba!

Byt v atraktivní lokalitě s dostupností do města a veškerou občanskou vybaveností v okolí? V Praze jsou místa, která splňují veškeré požadavky na moderní metropolitní bydlení. U projektu Byty na Vackově je navíc bonusem bohatá okolní zeleň, kterou se může pyšnit třetí městská část. Co víc si může rodina přát? Stačí si vybrat některý z více než 300 bytů, které se právě staví v rámci další etapy.

Dobře řešené byty v atraktivní lokalitě

Po letech nulové výstavby konečně probíhá prodej bytů v Praze v rámci rezidenčního projektu Byty na Vackově, který navazuje na předešlé etapy. V té aktuální dojde k výstavbě celkem 347 bytů, nebytových prostor a ateliérů v celkem 5 objektech umístěných podél ulice Malešická.

Byty jsou velmi dobře dispozičně řešené pro maximální využití vnitřní plochy, doplňují je balkony, předzahrádky, terasy nebo lodžie. V architektonickém studiu MS Architekti tak vznikla rozmanitá nabídka bytů od 1+kk po 5+kk s výměrou 36 až 133 m². Navíc je lokalita ideální pro rodinné bydlení.

V náruči zeleně

Bydlení v Praze na Žižkově totiž znamená žít v zeleném srdci metropole. Množství parků a lesoparků láká nejen k vycházkám se čtyřnohými mazlíčky, ale i ke sportování nebo trávení času s dětmi. Parky jsou protkány cyklostezkami, dětskými hřišti nebo sportovišti. Samotná nově vznikající čtvrť Vackova je přímo napojená na park Židovské pece, kde si obyvatelé mohou zajezdit na bruslích nebo zahrát fotbal. Rodiny s dětmi zajisté ocení fitness, dětské nebo dopravní hřiště, příp. piknikové místo pro setkávání s přáteli.

Oblast zábavy a kultury

Žižkov ale není jen zeleným srdcem metropole, ale i centrem kultury a zábavy. Na Žižkově se nachází největší počet hospůdek, hospod, barů a dalších podniků z celé Prahy. Kromě hospodských zařízení stojí za zmínku kultovní kino Aero, neméně známé Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, kulturní a koncertní centrum Punctum nebo Atrium na Žižkově.

V kategorii: Domácnost, Rodina

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.