Čím obdarovat svého partnera? Máme pro vás zajímavé tipy

Blíží se termín, kdy má váš partner svátek, nebo například narozeniny? Pokud pro něho ještě nemáte žádný dárek, rozhodně není důvod zoufat. Dnes najdete na internetu v podstatě vše a doba dodání je také velmi rychlá. A že nemáte inspiraci? Nevadí, my vám ji dodáme a vymyslíme i pro vás takové speciální dárky pro muže k narozeninám, že nebudete zklamána. Pokud chcete jít cestou praktičnosti, zkuste třeba věci, které může využít ve své dílně. Třeba nářadí je jedním ze zajímavých dárků, které ho určitě nezklame.

I muži mohou používat kosmetiku

Ta není jenom dárkem, který by byl určený pro ženy. I muži dnes využívají kosmetiku stále častěji. A právě toho můžete využít třeba i vy sama. Možností je v daném směru více než dost. Hledáte-li zajímavé tipy, potom zkuste:

  • Vodu po holení
  • Sprchový gel
  • Parfém

Je mnoho značek, které se specializují přímo na muže. A tomu přizpůsobují nejenom vůni, ale třeba i samotné balení. Budete tak nejenom praktická, ale budete i zajímavě originální.

Co takhle něco netradičního?

Hledáte tip na dárek, o kterém je možné říci, že se jedná o něco, co nedostane od nikoho jiného? Potom jděte cestou originálních a netradičních dárků. My doporučíme smaltované cedule s nápisem. Takové, kde si můžete samozřejmě nechat vyrobit nápis podle svých představ. Druhým neméně zajímavým tipem může být i pozemek na měsíci, nebo možnost pojmenovat si hvězdu. Ani s tím vedle zaručeně nešlápnete.

Co takhle voucher?

Nechcete dávat nic hmotného? Není to nutné. Dobrým tipem na dárek může být i zajímavý voucher. Tedy možnost dát svému partnerovi třeba zajímavý zážitek – například ten adrenalinový. Jít ale můžete jít i tou cestou, že to bude jenom voucher na určitou finanční částku, a on si sám vybere, co se mu bude líbit nejvíce. A hodnota? Ta už záleží čistě jenom na vás samotných a na vašich možnostech.

V kategorii: Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.