Tři důvody, proč navštívit Beskydy

Plánujete vyrazit někam na víkend? Chcete si užít romantický víkend jen se svou polovičkou? Doporučujeme zamířit do Beskyd. Nemusíte jezdit do zahraničí, abyste viděli krásná místa a abyste si užili velkou porci romantiky. Rezervovat si luxusní ubytování v Beskydech, respektive v samém srdci Beskyd, to zní jako skvělý plán na romantický víkend. Navíc pokud protkáte pobyt s wellness v Beskydech a s různými výlety a túrami, stane se z jednoho víkendu něco nezapomenutelného.

Beskydy jsou v současné době opravdu hojně navštěvované. Pokud byste se podívali na statistiky, zjistili byste, že do krásných Beskyd se každým rokem sjíždí stále více a více turistů nejen z Česka, ale také z blízkého i dalekého zahraničí. Pokud nad Beskydami ještě váháte, prozradíme vám několik přesvědčujících důvodů, proč Beskydy navštívit.

Lysá hora jako důvod číslo jedna

Hlavním důvodem, proč byste měli zamířit do Beskyd, je, že zdoláte Lysou horu, tedy nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Beskydy jsou v současné době navštěvované právě kvůli Lysé hoře, kterou lze zdolat hned několika cestami. Nejoblíbenější trasou je Bezručův výplaz, který je pojmenován po známém českém básníkovi.

Pokud toužíte po romantickém zážitku, doporučujeme se vydat na vrchol Lysé hory brzy z rána, abyste stihli svítání.

Beskydský pivovárek jako důvod číslo dvě

Je váš partner pivař? Pak do Beskyd pojede rád. Je zde totiž menší beskydský pivovárek, který je mezi lidmi velice oblíbený. Právě zde si můžete vypít svou orosenou odměnu poté, co vyjdete a nakonec i sejdete Lysou horu, o které jsme si již řekli, že je nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd.

Luxusní ubytování jako důvod číslo tři

O ubytování v Beskydech není nouze, najdete zde však řadu luxusních penzionů, k nimž se řadí i Penzion Jurášek, kde najdete nejen romantické pokoje, ale také wellness, v němž si odpočinete a naberete sílu.

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.