Mějte svá okna připravena na léto

Také se těšíte na to, až bude zima konečně pryč a nastanou příjemné teploty, spojené s dostatkem slunečního svitu? Pokud ano, nezapomeňte se na toto období připravit. Jak konkrétně? V souvislosti s vašimi okny. Dáme vám několik tipů, které je vhodné realizovat nejlépe už na jaře.

Pořiďte si rolety

Proč právě ty? To zjistíte ve chvíli, kdy vám začnou silné sluneční paprsky svítit do interiéru. Nejde ale o důvod jediný. Levné rolety má hned celou řadu předností a my se na ně společně podíváme. Proč je do oken instalovat?

  • Přispějí k lepšímu zatemnění
  • Eliminují oslňování
  • Pomohou k optimální teplotě

Zkrátka a jednoduše se během léta bez rolety neobejdete. Jak ve chvíli, kdy budete chtít dříve spát, tak ve chvíli, kdy chcete snesitelnější teplotu, nebo nechcete být rušeni přímým sluncem.

Investujte do sítí proti hmyzu

Nebojte se toho, že by investice do nich byly jakkoliv velké. Rozhodně tomu tak nebude. Tím si buďte stoprocentně jisti. A proč je použít? Je to prosté. Během léta budete často větrat, což znamená, že se do vašeho interiéru mohou dostat mouchy, komáři, vosy, ale i jiný nejenom létající hmyz. Jak tomu zamezit? Pomohou praktické sítě proti hmyzu. Ty jednoduše instalujete do vašich oken, ale i balkonových dveří a problém je jednoduše vyřešený. Vytvoříte pro hmyz neprostupnou překážku a tak zůstane tam, kde má být – v přírodě.

Seřiďte svá okna

V létě se větrá poměrně často. A tak je třeba, aby vaše okna dobře fungovala. Přijde vám, že se špatně otevírají, nebo zavírají? Či v nich něco drhne? Jakmile se začnou teploty zvyšovat, je vhodné provést jejich seřízení, aby fungovaly tak, jak fungovat mají. Také je vhodné nezapomenout na vyčištění a promazání několika důležitých součástí. I to je krok, který přispěje k jejich snadnému použití. Podepíše se však také na jejich delší životnosti.

V kategorii: Domácnost

Mohlo by Vás zajímat:

Jak se lidstvu podařilo domestikovat psy a kočky? Jak se lidstvu podařilo domestikovat psy a kočky?
Svět, ve kterém je olivový olej, nabízí zajímavé vánoční dárky Svět, ve kterém je olivový olej, nabízí zajímavé vánoční dárky
Vyrobte vánoční dárek – fotoknihu od HappyFoto! Vyrobte vánoční dárek – fotoknihu od HappyFoto!
Proč se vyplatí včas přemýšlet o výměně počítače a notebooku? Proč se vyplatí včas přemýšlet o výměně počítače a notebooku?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2020 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.