Kde můžeme sledovat přenosy z hokejové NHL?

nhl-1

Nejsledovanější a nejpopulárnější hokejovou ligou na světě je kanadsko-americká National Hockey League. Přímé přenosy a záznamy z této prestižní soutěže, ve které hraje i mnoho českých hokejistů, mohou sledovat diváci po celém světě, včetně České republiky. Kde můžeme u nás přenosy a další pořady o NHL sledovat?

NHL na volně dostupných kanálech

Práva na vysílání zámořské NHL vlastní v České republice TV Nova a ta se rozhodla část přenosů vysílat i na volně přístupném programu Fanda. TV Fanda vysílá celoplošně v multiplexu 4 a je samozřejmě i v nabídkách kabelových a satelitních provozovatelů. Vybrané přenosy a záznamy tak mohou sledovat všichni diváci.

Druhou možností, která je však dostupná pouze malému množství diváků, je slovenský sportovní kanál Slovak Sport 3. Ten začal vysílat teprve nedávno a je určený výhradně pro diváky ze Slovenska. Vysílá však volně v rámci pozemního vysílání a tak jeho signál mohou zachytit i někteří diváci na Moravě, tam kde dosáhne signál slovenského multiplexu 1 (kromě Slovak Sportu 3 v něm vysílají ještě stanice Dajto, Wau a Senzi).

NHL na placených kanálech

Mnohem větší porci přenosů a záznamů z NHL pak mohou diváci v ČR sledovat na placených televizních programech. Většinu přenosů vysílá Nova na své stanici Nova Sport, kterou si mohou diváci naladit prostřednictvím kabelové nebo satelitní televize. Až na pár výjimek je Nova Sport dostupná téměř u všech provozovatelů placené televize. Druhou možností, jak sledovat Nova Sport, je předplatit si videotéku Voyo, kde je v rámci předplatného zahrnuto i několik programů Novy, včetně sportovního Nova Sport nebo exkluzivního programu Voyo Cinema.

Přenosy NHL na internetu

Nejvíce přímých přenosů ale můžeme sledovat přes internet, kde máme možnost vidět téměř všechny zápasy a to v HD kvalitě. Jednou z možností je placená služba Gamecenter, kterou najdeme na oficiálních stránkách www.nhl.com. Po předplacení Gamecenter pak získáme možnost sledovat tyto přenosy nejen na počítačích a noteboocích, ale třeba i na tabletech nebo smartphonech.

Další alternativou jsou přenosy na internetových televizích na stránkách sázkových kanceláří. Zdarma tak vybrané zápasy můžeme vidět např. na TV Tipsport. Kromě toho existuje na internetu řada dalších stránek, na kterých se dají sledovat přenosy nejen z NHL, ale i z mnoha dalších sportů, zcela zdarma.

Textové přenosy z NHL

Pokud jsme např. někde na cestě a stačí nám pouze textové zpravodajství, ale chceme mít lepší obrázek o tom, jak zápas probíhá, ideální možností je sledovat textový onlajn. Pravidelné onlajny v češtině ze všech utkání NHL můžeme sledovat na stránkách www.onlajny.com.

Foto: www.cbssports.com

V kategorii: Jak na to

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.