Jaké výhody mají kompatibilní náplně do tiskáren?

Když se vybírá náplň do tiskárny, je třeba zohlednit několik nedůležitějších věcí. Když se podíváme na výčet těch hlavních, měla by hrát roli především tato hlavní trojice věcí:

  • Konkrétní barva
  • Typ náplně
  • Velikost náplně

Dále je vhodné rozlišit i to, zda jde o variantu alternativní, nebo se jedná o variantu originální. Společně se podíváme na to, jaké klady má první možnost.

Je levná

Hlavním důvodem, proč se vydat právě touto cestou, je rozhodně cena. Ta proto originálu může být dokonce i o několik desítek procent nižší. Kdo hledá skutečně levné cartridge, ten by měl jít touto cestou. Nízká cena se pozitivně podepisuje i na následných nákladech na tisk, kdy výrazně klesá cena za jednu vytištěnou stránku.

Tiskne kvalitně

Druhým kladem je rozhodně kvalita tisku. Sice se dá najít výrobce, který má problémy, ale na takové ve velkých obchodech obvykle nenarazíte. Zde nakoupíte jenom prověřené značky. A s nimi je spojena kvalita, která je k nerozeznání. Pokud porovnáte kompatibilní a originální tonery Canon, běžným okem jenom těžko určíte, který list papíru byl potištěn s využití které náplně. Zvláště potom u běžného tisku, jako jsou různé dokumenty.

Pasuje i do vaší tiskárny

Z hlediska konstrukce se kompatibilní tonery nijak neliší od těch originálních. Když pomineme to, že na nich nenajdete logo značky vaší tiskárny, tak vypadají úplně stejně. Tím je zaručeno, že budou i plně kompatibilní s vaší tiskárnou. Ta ji přijme a vy můžete bez problémů tisknout.

Výběr je velký

Je jedno, jakou máte tiskárnu. Výběr v oblasti kompatibilních tiskáren je skutečně velký. Zaručen je tak fakt, že byste na současném trhu neměli mít sehnat tu pravou. A to ať se jedná o toner do laserové tiskárny, nebo se jedná cartridge do tiskárny inkoustové. Samozřejmostí je i bohatý výběr spojený s jednotlivými barvami, nebo požadovanou kapacitou.

V kategorii: Počítač

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.